bcpl: Michał Maroński zaprasza na spotkania - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

bcpl: Michał Maroński zaprasza na spotkania

13 kwietnia 2024 | busko.com.pl 11.04.2024 | infoBusko.pl Jaroslaw Kruk 13.04.2024 | | 15 komentarzy

Przed druga turą wyborów na burmistrza Buska-Zdroju, kandydat Michał Maroński zaprasza mieszkańców do udziału w spotkaniach. informuje portal busko.com.pl

Drodzy Mieszkańcy Miasta i Gminy Busko-Zdrój!

Zwracam się do Was z ogromną radością i wdzięcznością za okazane zaufanie w pierwszej turze wyborów na stanowisko Burmistrza Buska-Zdroju. Dziękuję Wam za tak liczny udział w głosowaniu i poparcie mojej kandydatury. To dla mnie zaszczyt i ogromna motywacja do dalszej ciężkiej pracy na rzecz naszej wspólnoty.

W związku z przejściem do drugiej tury wyborów, pragnę serdecznie zaprosić Was na spotkania, podczas których będziemy mogli wspólnie przedyskutować przyszłość naszego Miasta i Gminy Busko-Zdrój. Mam świadomość, jak ważne są Wasze głosy, pomysły i oczekiwania, dlatego zależy mi na otwartym dialogu i wysłuchaniu Waszych potrzeb.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już w najbliższy piątek 12 kwietnia 2024 roku, o godzinie 19:00 w Restauracji Grand przy ul. Kościuszki 60 w Busku-Zdroju.

Na drugie natomiast zapraszam w poniedziałek 15 kwietnia 2024 o godz. 18 w  Buskim Samorządowym Centrum Kultury przy Al. Mickiewicza 22 w Busku-Zdroju. Będzie to doskonała okazja, aby omówić kluczowe kwestie dotyczące rozwoju naszej gminy.

Zachęcam Was gorąco do aktywnego udziału w tych wydarzeniach. Tylko wspólnie, poprzez otwartą dyskusję i wzajemne zrozumienie, będziemy w stanie wypracować najlepsze rozwiązania dla pomyślnej przyszłości naszej małej ojczyzny.

Czekam na Was z niecierpliwością!

Razem możemy zbudować lepsze, bardziej przyjazne i rozwijające się Busko-Zdrój.

Z wyrazami szacunku,

Michał Maroński
Kandydat na Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój

źródło: busko.com.pl

 

◙ Podobne informacje:

bcpl: Jarosław Kruk i Paweł Sarna przed drugą turą wyborów udzielają poparcia Michałowi Marońskiemu [VIDEO | FOTO]

🇵🇱 bcpl: Wyniki wyborów na burmistrza Buska-Zdroju, do Rady Miejskiej, do Powiatu Buskiego i do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

15 odpowiedzi na “bcpl: Michał Maroński zaprasza na spotkania”

 1. Sąsiad pisze:

  Pomoc do pakowania potrzebna ? II wyprowadzka w ciągu I półrocza 2024 Pechowy rok Panie Michale

 2. Do powyżej pisze:

  Troska zbyteczna. Pokoje dzieli tylko sekretariat, ale każda pomoc się przyda.

 3. Mamy DOŚĆ 🤬 Strefy Czystego Transportu TO NIE ekologia! Oto dane, fakty i badania. Koniec ściemy ⛔ pisze:

  https://www.youtube.com/watch?v=Dhlk4SI1_Qk

 4. Piekło pisze:

  Ja p…e, Kruk reklamuje Marońskiego. Piekło zamarzło. Ale żeś panie Kruk od…ł maniane. Stanąłeś pan w jednym rzędzie z tym całym „towarzystwem”, Zwierzami, Burchanami, Ozgowiczami, deweloperami, Szaf…m, Mus…m, Wie…m. Daj pan spokój, ale wstyd.

 5. Łukasz Nowak (ten od kolei) - hańba zdrajcom! pisze:

  infobusko.pl/bcpl-jaroslaw-kruk-i-pawel-sarna-przed-druga-tura-wyborow-udzielaja-poparcia-michalowi-maronskiemu-video-fotoeo/

  Dotychczas – patrząc na sposób prowadzenia tego portalu* – zastanawiałem się, czy jarosław kruk jest idiotą, czy zdrajcą.

  Teraz już przynajmniej nie mam wątpliwości…

  Zaśmiecanie go „kalendariami”, niezamieszczanie listów moich oraz innych Czytelników, reklamowanie BCPL… Teraz już wszystko pasuje, niestety…
  Już dawno miałem przeczucie, że z InfoKruk może być jak z operacją „Trust” Czeki (poczytajcie sobie na Wikipedii, którą tak namiętnie „za mały” cytował).

 6. Łukasz Nowak (ten od kolei) - hańba zdrajcy Krukowi! pisze:

  Wbrew twierdzeniom z debaty, zastępca (g)burmistrza to nie zwykłe stanowisko urzędnicze lecz stołek POLITYCZNY, więc wice jak najbardziej powinien czuć się odpowiedzialny za rządy swego mentora, do którego był „doklejony” przez niemal 5 lat.
  Maroński był w tym czasie na stanowisku DECYZYJNYM. Tym różnił się od pracowników UMiG przyjmujących pisma na biurze podawczym, czy wydających dowody. Gdyby MM przeszkadzały zardzewiała kładka i szastanie na bauma na deptakach (w miejscu zabytkowej kostki granitowej,która cholera wie, gdzie trafiła!), to by zrezygnował. Tymczasem wiele wskazuje na to, że to wręcz były jego pomysły. Pozdrowienia dla myślących!
  Oczywiście w niedzielę zagłosuję na Jurka – mimo wielu krytycznych uwag, jakie mam do niego, to mimo wszystko wybór jest dla mnie oczywisty. Maroński = Sikora junior.

 7. Łukasz Nowak do Krzyśka pisze:

  ==Właśnie widziałem jak Szydłowski nagrywał się z Kępczykową pod BSCK. Już nie musimy dywagowac na temat kto będzie dyrektorem tej instytucji jak Szydłowski zostanie burmistrzem. Karolina wróci na stołek dyrektorki domu kultury==

  A ja właśnie takiej dyrektorki chcę! Przez pół roku (i to w trudnym czasie) miała więcej sukcesów, niż jej poprzednik przez kilka lat. I nie była tak nadęta, jak Wiśniewska. Moja współpraca z BSCK pod p. Karoliną układała się wręcz wzorowo. Widać, że dyrektorka z powołania pełna miłości do kultury i szacunku dla ludzi.

 8. Krzysiek pisze:

  Skoro ta Pani taka z powołania i pełna miłości oraz szacunku to dlaczego od bodaj roku nie pracuje już w Nowinach? Nie pracuje bo znowu promowała siebie tylko tym razem na plakatach zapraszających na lokalny festyn a nie na winie. Łukasz mało wiesz i gadasz głupoty. O szacunku do ludzi to porozmawiaj raczej z jej podwładnymi z różnych instytucji zamiast wypisywać banialuki. No proszę… jeszcze współpracowałem z nią, ciekawe przy jakich projektach. Ta pani ma takie parcie na kamerę i autopromocję jak nie jeden polityk. Ja na tym stanowisku widziałbym Panią Anne Stępień. Oddana swojej pracy, serdeczna, kreatywna i wieloletni pracownik tej instytucji a nie kolejny spadochroniarz gdzie indziej nie chciany.

 9. Krzysiek pisze:

  Żeby nie być gołosłownym. Sądzę że to nie wymaga większego komentarza

  http://www.naszekielce.com/?q=comment%2F29099&fbclid=IwAR1YqUUt47PK2WT0Iq40py876OVFp-OOGwDY7wbTydBkM-NvSeLInaX4FYw

 10. Jerzy, kończ waść pisze:

  Pan najlepiej wykształcony, inteligentny, czego się nie dotknie w tej kampanii to kompletnie się kompromituje. Wywiad z KK odstraszył wszystkich, którzy cokolwiek z kulturą mają wspólnego.
  Michał Maroński ma mój głos!!!

 11. Do p. Łukasza pisze:

  Panie Łukaszu hahahah zrobił mi pan dzień, pełna miłości … chyba do siebie, więcej sukcesów … chyba nie swoich. Gdyby była tak wyśmienitą osoba to miałaby w d..e stołki urzędnicze i promowała SAMA siebie i realizowała SWOJE pomysły. Litości panie Łukasz

 12. wyborczyni pisze:

  Jak czytam ” zapraszam do czynnego uczestnictwa w życiu gminy ” to mnie ogarnie i złość i śmiech. A mam na myśli sesje Rady Miejskiej gdzie nie udzielano głosu ani mieszkańcom ani nawet radnym, a jeśli już to ostatnie słowo zawsze miał przewodniczący i na odchodne wszystkich oszczekiwał. Interpelacje traktowano jako ataki personalne na osobę Burmistrza. Nicniemogę zastępca staje się nagle na tydzień przed wyborami wszystkomogę kandydatem na burmistrza.

 13. Łukasz Nowak do Krzyśka pisze:

  Znakomicie podsumował pan swego idola Michała „Sikora-bis” Marońskiego:

  „Panie Łukaszu hahahah zrobił mi pan dzień, pełna miłości … chyba do siebie, więcej sukcesów … chyba nie swoich. Gdyby była tak wyśmienitą osoba to miałaby w d..e stołki urzędnicze i promowała SAMA siebie i realizowała SWOJE pomysły.”

  Na której to „prestiżowej” uczelni pan maroński zdobył MBA? (Czy to prawda, że chciał wbić do klubu koszykarskiego, bo pomylił z NBA xD?) Czy aby nie tej z Rzeszowa? W jakim wieku ten pan wymęczył aplikację radcowską? Chcę zobaczyć go w akcji na sali sądowej… 🙂 Za to wszędzie go pełno, na każdej oficjałce, lans przy każdej okazji w radiu diecezjalnym… Pod tym względem parcia na szkło, to może rywalizować z poczciarzem z Oblekonia, p. Kępczyk nie ma pod tym względem startu do żadnego z nich 😀

 14. Łukasz Nowak: kilka z powodów, by nie głosować na Marońskiego będącego politycznym =synem= Sikory pisze:

  1. Maroński byłby =nikim= gdyby nie =stworzył= go Waldemar Sikora.
  2. Gdy MM był wice, to przez 4 lata jego żona ówczesna była =przypadkiem= na stanowisku w dziale mieszkaniowym w podległej mu MPGK mimo BRAKU LICENCJI ZARZĄDCY NIER…ŚCI, a nawet zstała na krótko w tej firmie dyrektorką techniczną mimo BRAKU STUDIÓW INŻYNIERSKICH. Czy tak będzie wyglądała jego polityka kadrowa?
  3. MM był przez ponad 5 lat „prawą ręką” WS. Gdyby mu nie podobała się polityka Sikory, to by zrezygnował.
  4. Prawdomówność nie jest mocną stroną MM… Na Górce ponad 10 mieszkań miało powierzchnie poniżej USTAWOWEJ powierzchni minimalnej. W piśmie do Wojewody twierdził, że niby… mieszkańcy zgadzali się na przydziały klitek ze złamaniem prawa i rzekomo nawet podpisywali oświadczenia w tej sprawie. Zapytałem sąsiada, p. Andrzeja. Nie przypominał sobie tego… Ja bardziej wierzę jemu, niż MM, zwłaszcza, że Maroński kłamał, iż jest ” z urodzenia Buskowianinem”, gdy pochodzi z Chmielnika.
  5. Maroński poniża ludzi, m. in. zasłużonego trenera tenisa, któremu przydzielił norę o powierzchni poniżej 7 m. kw. bez dostępu do łazienki, a innemu mieszkańcowi klitkę bez bieżącej wody, za to z p…m sąsiadem gratis do czynszu wyższego, niż we Warszawie.
  6. Maroński szczuł na pana Łukasza Szumilasa w mediach ogólnokrajowych. Czy chcesz, aby burmistrzem znów był hejter?
  7. W sądzie rejonowym w Busku podczas rozprawy zachowywał się tak, jakby miał atak =amnezji=. Czy chcesz, by rządził człowiek z =elastycznymi brakami pamięci=?

 15. do "Do p. Łukasza" pisze:

  O i Pan D…l tu jest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl