bcpl: Doskonałe wyniki zawodników buskiego Klubu Sportowego "Słoneczko" - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

bcpl: Doskonałe wyniki zawodników buskiego Klubu Sportowego „Słoneczko”

25 sierpnia 2022 | | | 0 komentarzy

21 sierpnia dwudziestu lekkoatletów z Klubu Sportowego „Słoneczko” wystartowało w XXIII Międzynarodowym Biegu im. Stanisława Staszica w Brodach oraz w Chmielnickim Rajdzie Rodzinnym nad zalewem Andrzejówka. informuje portal busko.com.pl

21 sierpnia dwudziestu lekkoatletów z Klubu Sportowego „Słoneczko” wystartowało w XXIII Międzynarodowym Biegu im. Stanisława Staszica w Brodach oraz w Chmielnickim Rajdzie Rodzinnym nad zalewem Andrzejówka / fot. KS Słoneczko♂

Podczas zawodów w Brodach ( obok Starachowic) 20 lekkoatletów wywalczyło 8 miejsc na podium ( 4x I miejsce, 3x II miejsce, 1x III miejsce). Worek z medalami otworzył jeden z najmłodszych zawodników klubu – Mikołaj Musiał, który w biegu na 50 metrów zajął II miejsce, w tym samym biegu Jakub Smak w swoim debiucie zajął IV miejsce.

W biegu na 100 metrów w klasach I-II bezkonkurencyjna była Alicja Smak, która zdobyła I miejsce, a jej młodsze koleżanki klubowe – Jagoda Kępińska oraz Lena Kwiatkowska zajęły odpowiednio IV oraz V miejsce. W tej samej kategorii wiekowej wśród chłopców doskonale wypadł Jakub Zagnański, który nie dał szans rówieśnikom zajmując I miejsce.

W biegu na 400m, wysoką formę potwierdziła Gabriela Parada wygrywając ze zdecydowaną przewagą, natomiast jej młodsze koleżanki klubowe – Blanka Sztuk oraz Klara Grzesik, w tym samym biegu zajęły odpowiednio IV oraz VI miejsca.

W biegu na 800 m po zaciętej walce zwyciężyła… – cały artykuł i zdjęcia na źródłowej stronie busko.com.pl

◙ Podobne informacje:

KS Słoneczko: Srebrny medal i rekord województwa Gabrieli Parady, znakomity występ Filipa Podolskiegowego

KS „Słoneczko”: Podsumowanie Sezonu 2021 Klubu Sportowego „Słoneczko” na wyjeździe w Zakopanem

„Lekkoatletyka Dla Każdego” Finał Wojewódzki w Sandomierzu: 5 medali dla buskiego Słoneczka

Gnojno: X edycja Biegu Pamięci Żołnierzy Niezłomnych w Polsce, a III na terenie Gminy Gnojno [FOTOGALERIA] | Historia biegu