Audi kontra Opel - kolizja na skrzyżowaniu - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Audi kontra Opel – kolizja na skrzyżowaniu

29 sierpnia 2018 | redakcja pinczow.com | | 0 komentarzy

źródło: pinczow.com

Do  groźnie wyglądającej kolizji doszło w poniedziałek, 27.08, w Pińczowie na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Grodziskowej. Zderzyły się dwa auta osobowe. Wyjeżdżający z ulicy Floriańskiej kierowca samochodu marki Audi wymusił pierwszeństwo innej osobówce jadącej ulicą Piłsudskiego. Na miejscu zdarzenia pracowała załoga Państwowej Straży Pożarnej, zabezpieczając zniszczone samochody oraz policjanci z Komendy Powiatowej, którzy wyjaśniali okoliczności zdarzenia oraz kierowali ruchem  Na szczęście nikt w wyniku tej kolizji nie ucierpiał. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

POLICJA APELUJE do kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, o dostosowanie prędkości do panujących warunków atmosferycznych.Szczególną ostrożność zachowajmy również w rejonach przejść dla pieszych, a jeśli mamy utrudnioną widoczność, zdejmijmy nogę z gazu. Pieszych natomiast prosimy o noszenie elementów odblaskowych, a przed wejściem na przejście dla pieszych upewnienie się, że mogą bezpiecznie przejść na druga stronę.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl