RK: Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego zatrzymany przez CBA
Jarosław G., prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego, został zatrzymany przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego. – informuje 15.03.2023 portal Radio Kielce
– Do zatrzymania doszło we wtorek (14 marca) – informuje dział prasowy Prokuratury Krajowej.
Sprawa dotyczy korupcji. Po doprowadzeniu do Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji w Katowicach prokurator przedstawi zatrzymanemu zarzuty.
„Po wykonaniu czynności procesowych prokurator podejmie decyzję co do stosowania środków zapobiegawczych” – czytamy w komunikacie.
Robert Sosik z zespołu prasowego CBA informuje, że funkcjonariusze przeszukali miejsce zamieszkania zatrzymanego, urząd miejski oraz inne lokalizacje w województwie świętokrzyskim.
– Zabezpieczono dokumenty i nośniki danych, które mogą mieć znaczenie dowodowe. Jarosław G. został zatrzymany w miejscu pracy – mówi Robert Sosik.
Jak dodaje, sprawa ma charakter rozwojowy i nie wyklucza się kolejnych zatrzymań. Prokuratura nie udziela żadnych szczegółowych informacji na temat zatrzymania.
Pierwszy zastępca prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Artur Łakomiec zaznaczył, że… – cały artykuł na źródłowej stronie Radia Kielce♂
◙ Podobne informacje:
RK: ? Urzędnicy popełnili błąd. Od lat nikt nie potrafi go naprawić
ED: Budżet Buska-Zdroju 2022. Jakie będą najważniejsze inwestycje?
🟦 KPP Busko-Zdrój: Kontrola drogowa zakończona zatrzymaniem. Narkotyki





























