Pomoc dla Karolka - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Pomoc dla Karolka

29 października 2019 | Jarosław Kruk 29.10.2019 | | 0 komentarzy

Witam serdecznie! Zwracamy się z ogromną prośbą o zamieszczenie artykułu na temat naszego synka. Karolek ma 5 lat i cierpi z powodu złożonej wady serca przetoki wieńcowej naczyń krwionośnych oraz wady rozwojowej aorty, u dziecka w ostatnich badaniach wykryto tętniaka aorty, proces leczenia jest bardzo skomplikowany. Karolek ma szansę na zdrowe dzieciństwo bez bólu jednak koszty leczenia są bardzo duże.

Serdecznie dziękujemy za każdą wpłatę jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc dla Karolka ? Anita i Kamil – rodzice Karolka serdecznie pozdrawiamy!

Karolek ma 5 lat z pozoru zdrowo wyglądający chłopczyk cierpi na chore serduszko i dodatkowo astmę oskrzelową. Karolek ma dwie wady serca przetokę wieńcową naczyń krwionośnych oraz wadę rozwojową aorty, u dziecka w ostatnich badaniach wykryto tętniaka aorty, proces leczenia jest bardzo skomplikowany, ale ma szansę na zdrowe dzieciństwo bez bólu jednak koszty leczenia, pobytu w Klinice i potrzebnego zakupu kardiomonitora są dla nas bardzo duże.

Aby normalnie funkcjonować , bawić się, wychodzić na spacery i móc cieszyć się każdym dniem potrzebuje specjalistycznego leczenia pomimo choroby i bólu jaki mu na co dzień towarzyszy to radosne dziecko ma uśmiech na twarzy.

Pragniemy aby nasz synek wyzdrowiał dlatego zwracamy się o pomoc każda wpłata się liczy i przybliża do celu.
Tutaj jest więcej informacji i link do zbiórki https://pomagam.pl/leczeniekarolka

Z wyrazami szacunku Anita i Kamil rodzice Karolka.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl