wyborcza: Karuzela kadrowa w uzdrowisku się rozkręca. Człowiek barona PiS został dyrektorem pionu rozwoju Buskowianki
Jedną z pierwszych decyzji nowego prezesa Uzdrowiska Busko-Zdrój było awansowanie zaufanego człowieka PiS-owskiego barona na stanowisko dyrektora. Robert Frey twierdzi, że zadecydowały o tym wyłącznie merytoryczne względy. – informuje 13.07.2022 r. portal wyborcza.pl|Kielce
Chodzi o Kamila Piotrowskiego’, o którym po raz pierwszy pisaliśmy pod koniec marca. Było to świeżo po odwołaniu ze stanowiska prezesa spółki Michała Płatka. Piotrowski został wówczas kierownikiem administracji. Podczas rozmowy z „Wyborczą” twierdził, że w uzdrowisku pracuje „bardzo długo”, a konkretnie pół roku na etacie. Uważał również, że „ma wszystkie kompetencje, żeby tam pracować”, wymieniając studia z administracji publicznej i zarządzania zasobami ludzkimi.
Kamil Piotrowski zasłynął wtedy z dwóch rzeczy. Pierwsza dotyczy ówczesnego lidera PiS w Świętokrzyskiem Krzysztofa Lipca, o którym pisał na Facebooku, że przyjeżdża do Buska „zawsze z dobrymi wiadomościami”.
Druga zaś to fakt, że jest człowiekiem Jana Bartosika’, barona PiS w powiecie buskim. Co ważne, Bartosik nie wypierał się znajomości z Piotrowskim, chwalił za to, że jest on osobą „wykształconą i przygotowaną, żeby zajmować stanowiska”.
Teraz okazuje się, że jest ciąg dalszy historii tej błyskotliwej kariery. – Kamil Piotrowski został czasowo przeniesiony na stanowisko dyrektora pionu rozwoju Buskowianki. To człowiek młody, dynamiczny, chętny do pracy – chwali Robert Frey’, od 1 lipca pełniący obowiązki prezesa uzdrowiska, działacz PiS.
Nie jest tajemnicą, że w pierwszych chwilach urzędowania Freya odwiedził … – cały artykuł na źródłowej stronie wyborcza.pl|Kielce♂
◙ Podobne informacje:
RK: Powstanie nowy zakład produkcji Buskowianki na Wełczu. A w Busku…
GŚ: Nieoficjalnie: możliwe kolejne zmiany kadrowe w Uzdrowisku Busko-Zdrój S.A.
wyborcza: ? Pilne! Rada nadzorcza odwołała we wtorek prezesa Uzdrowiska w Busku-Zdroju
19 odpowiedzi na “wyborcza: Karuzela kadrowa w uzdrowisku się rozkręca. Człowiek barona PiS został dyrektorem pionu rozwoju Buskowianki”
pisy w akcji, nic z tego dobrego nie wyjdzie. Wiedzą że ich koniec się zbliża to wstawiają swoich gdzie się da. U nich największa miernota to fachowiec. Tfu!
Fachowiec pierwsza klasa faktycznie przygotowany aby zajmować stanowiska,jak trzeba coś wywieść to i kierowcę na cięzarówce zastąpi.I blachę na kupki sprzeda. uniwersalny faktycznie.A czy to nie ten co w krótkich spodenkach ddo pracy przychodzi.No oryginał prawdziwy.
A co on jeden dostał zapłatę,nie to o co chodzi.Zapracował sobie chłopak no nie?Zawsze stał z tyłu w drugim rzędzie. A z baronem to kompetencje mają jednakie.
Prawdziwe BMW.
Bierny Mierny Wierny.
Kierownik krótkie portki.
Pasuje do radnej Madzi blondynki,
I wielkiej Wiśni tej ostatniej to już język ? brązowy się zrobił tak pracuje na nową posadkę.
***** ***
Ten koleżka wytnie zaraz jakiś spektakularny numer.
W jego oczach widać ciągotę do szaleństwa 🙂
Z tymi zasrańcami to jest tak że podyrektoruje ze 3 miesiące a później dostaje półroczne wypowiedzenie bez obowiązku wykonywania pracy. Serio, oni tak robią. I taki parch przez pół roku nie musi przychodzić do pracy (może to i lepiej, mniej szkód narobi) a pensyjkę przytula.
Kilka lat temu duda (ten na którego niektórzy mówią prezydent) powiedział przecież „ojczyznę dojną racz nam dać Panie.
Brakuje mi wyobraźni co będzie się działo gdy wygrają kolejne wybory. Mam nadzieję że jednak normalni wyborcy, bosek i jego matka nie dopuszczą do tego.
zaraz,zaraz a co on jedyny od baronów a wojt czy sołtys z Wiślicy,a następny z kompetencjami po tatusiu z Kazimierzy .A ilu jeszcze przed nami to się zobaczy.A pobory to jakie dostali takie jak wszyscy,no nie .Sam hydraulik dostał ponad 4 na rękę i co i nic.A gdzie są związki ja się pytam.No gdzie .Gdzie są wybrani z załogi i czyje interesy bronią.No Madzia z XXXL to raczej nic nie pomogą.
No pewnie że nie jedyny , spektakularny skok na stołki odnotowała również córunia byłej dyrektorki z Górki.
Związki, jakie związki ten z solidarności to tylko o interesy kierownictwa i swoje umie zabiegać, a Madzia blondynka i M Wiśnia to już mają to o co walczyły czyli posadki i wyjebane na wszystkich to typowy przykład tłustych pisowskich kotów (dosłownie ?). To ich pierwsza i ostatnia kadencja . Choć wisienka mocno walczy o stołek dyrektorski . Mocno pracuje.
To nie tylko od buskiego barona dostaliśmy fachurę ale i od barona z Kazimierzy,no coraz lepiej się w uzdrowisku dzieje.A ciekaw jestem jakie pobory dostał?
Rzeczpospolita to postaw czerwonego sukna, za które ciągną Szwedzi, Chmielnicki, Hiperborejczykowie, Tatarzy, elektor i kto żyw naokoło. A my z księciem wojewodą powiedzieliśmy sobie, że z tego sukna musi się i nam tyle zostać w ręku, aby na płaszcz wystarczyło; dlatego nie tylko nie przeszkadzamy ciągnąć, ale i sami ciągniemy.
I ta ekipa chce sie brac za rządzeniem w gminie… „Nie daj Bóg takich przywódców” ale chociaz moze nowy dyrektor okresli w koncu czym zajmuje sie w buskowiance Pani xxl
Żebyście się nie zdziwili. Pan Kamil to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Poza tym jest bardzo przystojny.
Bo nikt nie traktuje poważnie urojeń tego człowieka? Wystarczy trafić od czasu do czasu na jego strumień świadomosci na profilu na FB i od razu widać, że chłopa coś mocno dręczy, tak że gdyby się okazało, że rzekomy kret to prawda, to mocno bym się zdziwił.
Jak dla kogoś to jest bardzo przystojny człowiek, to niech przemysli swoje upodobania, bo na 1 rzut oka widać, że paskudna pisowska morda.
Bo buski szpital to takie państwo w państwie. Obawiam się że Lasak już sam się pogubił w kręceniu i kombinowaniu.
Tu chodzi o tego ryszawego faceta ze zdjęcia,jaki on przystojny.Ale mając spojrzenie spaczone przez przez Jarka z Pis ,to i ten też przystojny.Jak baron .
do wszystkich wyżej
to w ubz jest teraz 2 przystojniaków
jeden bardziej fałszywy, odrażający i 'kumpetentny’ od drugiego
jeden fałszywy katolik, co dźwiga obrazki podczas procesyji, żigolo z teczką, sztywny jakby szczotę połknął
i bohaterek artykyłu
….róbta co chceta….i końca patrzcie.
gnojek bez czerwca byłby nikim
zresztą jest nikim 🙂
przystojny?
Z takim wyrazem twarzy?
to karykatura mężczyzny, dżentelmena i menedżera
wytnie zaraz jakiś numerek, to pewne