WSI 29102018: Waldemar Sikora podtrzymuje dotychczasowe stanowisko w sprawie debaty (video) wtorek, 30.10 w Kielcach - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

WSI 29102018: Waldemar Sikora podtrzymuje dotychczasowe stanowisko w sprawie debaty (video) wtorek, 30.10 w Kielcach

29 października 2018 | KWPOROZUMIENIE SAMORZĄDOWE BUSKO-ZDRÓJ / wyborysamorzadowe.info / Jarosław Kruk | | 3 komentarze

Waldemar Sikora w odpowiedzi na propozycję Jerzego Szydłowskiego, podtrzymuje swoje dotychczasowe stanowisko, zapraszając do debaty w studiu Echa Dnia.

źródło: wyborysamorzadowe.info

Materiał wyborczy:
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE BUSKO-ZDRÓJ

źródło: wyborysamorzadowe.info : – Waldemar Sikora podtrzymuje dotychczasowe stanowisko w sprawie debaty (video) – wtorek, 30.10  o  14.00, studio Echa Dnia w Kielcach.

Czy dojdzie do debaty Waldemara Siory z Jerzym Szydłowskim? okaże się w ciągu kilku najbliższych dni.

Jarosław Kruk

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

3 odpowiedzi na “WSI 29102018: Waldemar Sikora podtrzymuje dotychczasowe stanowisko w sprawie debaty (video) wtorek, 30.10 w Kielcach”

  1. okulista pisze:

    Czemu Waldemar Sikora nie patrzy w oczy? Patrzenie w oczy rozmówcy to zupełna podstawa przypomina CzasGentelmenow.pl:

    Ze spojrzenia możemy wyczytać pewność siebie, szczerość i zainteresowanie albo wątpliwości, strach czy też niechęć. Zignorowanie tego aspektu budowania relacji może nas doprowadzić do poważnych nieporozumień.

    Nasze oczy mówią niekiedy więcej niż usta. Z pewnością zdarzyło ci się rozmawiać z kimś kto unikał twojego wzroku lub wpatrywał się w ciebie nieustannie. Nie było to miłe uczucie, prawda? Z drugiej strony bywają rozmówcy, którym po prostu „dobrze patrzy z oczu”. W ten właśnie sposób nieświadomie oceniamy ludzi po ich spojrzeniu. Robimy to dość intuicyjnie i trudno byłoby się nauczyć czytania z oczu. Niemniej mając świadomość jak spojrzenia są odbierane w naszej kulturze możemy udoskonalić własną sztukę prowadzenia rozmowy.

    MOWA OCZU
    Wbrew pozorom w konwersacji czasem mniej liczy się to CO mówimy, a ważniejsze się staje to JAK mówimy. Liczy się zarówno ton wypowiedzi, jak i mowa naszego ciała. Z tej ostatniej, najważniejszy jest właśnie wzrok. Kontakt wzrokowy to bowiem jeden z najistotniejszych elementów w komunikacji międzyludzkiej. Dzięki niemu możemy się lepiej zrozumieć.

    Kiedy prowadzimy dyskusję, poważną rozmowę, staramy się przekonać kogoś do naszej opinii albo mówimy o uczuciach, odpowiedni wzrok może się okazać kluczowy. Chodzi tu bowiem o budowanie zaufania i pewnej więzi z rozmówcą. Wszystko po to, by sprawić wrażenie pewnego siebie i wiarygodnego człowieka. To wrażenie jest niezwykle istotne, gdyż nawet mówiąc tylko prawdę, zaniedbanie naszej mowy ciała może sprawić, że nikt nam nie zaufa.

    To, o czym dziś opowiem, budzi u wielu osób kontrowersje, bo same nie przepadają za kontaktem wzrokowym, ale też nie chcą wysyłać negatywnych komunikatów. Niestety w tym wypadku ignorowanie odczuć otoczenia może doprowadzić jedynie nieporozumień. Jeśli chcemy być wysłuchani i osiągnąć założony cel, musimy też nieco wczuć się w rozmówcę i wyjść mu naprzeciw.

    PATRZ W OCZY …
    Patrzenie w oczy rozmówcy to zupełna podstawa. Utrzymując kontakt wzrokowy pokazujesz, że konwersacja cię interesuje i poświęcasz jej uwagę. Dzięki temu twój towarzysz wie, że nie sili się na darmo i jest tym bardziej chętny do dalszej wymiany zdań. Poza tym jest to po prostu uprzejme. Unikając kontaktu wzrokowego możesz niechcący wysłać sygnał, że wolałbyś być gdzieś indziej. W tym wypadku spoglądanie na telefon lub zegarek mogłoby cię jedynie pogrążyć.

    Po drugie, spojrzenie w oczy rozmówcy sygnalizuje, że nie boisz się tego o czym mowa. To ważne, na przykład gdy jesteś krytykowany. Mężczyzna, nawet jeśli jest winy, powinien przyjmować z podniesionym czołem krytykę. Nie chodzi tu oczywiście o bezczelną dumę z występku, ale o godną odpowiedzialność za własne czyny.

    Ponadto spuszczając wzrok, gdy mówisz, sygnalizujesz, że nie jesteś pewien swoich słów albo nie powiedziałeś całej prawdy. Bez względu na to, jak jest w istocie, tak to będą odbierali twoi rozmówcy.
    całość: https://czasgentlemanow.pl/2017/10/kontakt-wzrokowy/

  2. xxx pisze:

    Do przedmówcy, kurwa następny filozof ….

  3. Maria pisze:

    A ty chamie mógłbyś się chociaż zachowywać w przestrzeni publicznej tak, jak to warunkują podstawowe zasady kultury i dobrego wychowania i nie używać wulgarnych słów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl