Zaadoptuj sympatyczną suczkę Doksi - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Zaadoptuj sympatyczną suczkę Doksi

8 sierpnia 2022 | | | 0 komentarzy

Doksi jest miłym, młodym i spokojnym pieskiem o pogodnym usposobieniu. Poszukujemy dla niej nowego, przyjaznego domu.

Młoda, zdrowa, w opinii specjalisty niespełna roczna suczka, ma tymczasowe schronienie w Ostoi Góreckiej’, na „Świętokrzyskich Mazurach”’. Zadbany piesek zjawił się tu w sobie tylko znany sposób ok. 2 miesiące temu. Prawdopodobnie dotychczasowy właściciel  postanowił się jej pozbyć. Może, jak czasem bywa, była prezentem dla dziecka, które z czasem znudziło się czarnym jak węgiel czworonogiem z b. krótkim ogonkiem.

Suczka znalazła  w gościnnej Ostoi Góreckiej’  schronienie tymczasowe, gdyż z powodu postępującego braku akceptacji dla niej ze strony starszych psów właścicieli, zachodzi pilna potrzeba znalezienia sympatycznej Doksi nowego, przyjaznego domu.

Może ktoś z Państwa lub ktoś z Waszych przyjaciół zechciałby ją zaadoptować ? Telefon do kontaktu: 519 184 784◙ Podobne informacje:

Maks uratowany od śmierci w męczarniach

Finał Akcji „Psy Zima 2019”

RK: W Olsztynie będzie można bezpłatnie zaczipować pupila | JKR: Może warto by i w Busku?..

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl