Buska Sekcja Karate Kyokushin Marek Prasek: Z Kielc przywozimy 6 medali: 4 złote i 2 srebrne! - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Buska Sekcja Karate Kyokushin Marek Prasek: Z Kielc przywozimy 6 medali: 4 złote i 2 srebrne!

9 czerwca 2022 | | | 0 komentarzy

Wczorajszy turniej, w którym startowała szóstka naszych zawodników zakończył się spektakularnym wynikiem. Wszyscy reprezentanci buskiej sekcji karate kyokushin Marka Praska przywieźli medale! Mamy 4 złote i 2 srebrne. – informuje 5.06.2022 r. Buska Sekcja Karate Kyokushin Marek Prasek

Mamy 4 złote i 2 srebrne! Wszyscy reprezentanci buskiej sekcji karate kyokushin Marka Praska przywieźli medale! –  Igor Schevchenko, Monika Sikorska, Bartek Nowak, Dominik Kasza, Hubert Oryniak, Daniel Nowak. | galeria zdjęć na źródłowym fb profilu Buska Sekcja Karate Kyokushin Marek Prasek♂

Monika Sikorska w walce finałowej po dobrym występie uległa bardziej doświadczonej zawodniczce i musiała zadowlolić się srebrnym medalem, choć apetyt na złoto był ogromny. Drugi srebrny medal dla Bartka Nowaka, który debiutował w kategorii seniorskiej. Bartek przegrał walkę finałową z naszym Dominikiem – tak, tak, finał kategorii  to bratobójczy pojedynek, w którym lepszy okazał się Dominik, zdobywając złoto. Dominik to bardzo utytułowany zawodnik i walkę z Bartkiem cały czas kontrolował. Bartek natomiast walczył bez kompleksów, odważnie, z wielkim zaangażowaniem i patrząc na niego trzeba powiedzieć jedno – był świetny.

Hubert Oryniak wygrał 2 walki, co dało mu złoto. Hubert bardzo się rozwinął sportowo w ostatnim czasie, a jego świetne warunki fizyczne i duże zaangażowanie na treningach stawia go w gronie faworytów do walki o najwyższe cele. Daniel Nowak jest chyba w życiowej formie. Swoje dwie walki wygrał przed czasem a każda z nich trwała zaledwie 20 sekund! Złoto dla Daniela i wielkie gratulacje.

Igor Shevchenko wygrał pierwszą walkę przed czasem, drugą przez wazari i również zdobył złoto. Igor uczy się dopiero kyokushin, ale dziś już widać, że jest wielkim talentem.

O złocie Dominika Kaszy wspominałem już przy omawianiu występu Bartka. Każdy, kto śledzi  fanpage sekcji wie, że Dominik to klasa sama w sobie. Po prostu zawodnik kompletny.

Brawo dla Was wszystkich, gratulacje dla sensei Marka za taki wynik i cóż…trzymajcie formę! OSU!

>>>  Sekcja poszukuje pomieszczenia ok 30 m2 do treningów – informacje i kontakt: 519 185 288  <<<

Jarosław Kruk: Gratulacje dla Medalistów, gratulacje dla Trenera!

◙ Podobne informacje:

Znakomity występ zawodników Buskiej Sekcji Karate w Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Gór Świętokrzyskich!

Dominik Kasza z Buska Zdroju brązowym medalistą Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin!

Wielki sukces buskich zawodników w Pucharze Polski Karate Kyokushin Polish Open 2021 w Limanowej [VIDEO]

Bcpl: Strażacy z Buska z czarnymi pasami karate

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.