XXVII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, 2-11 lipca 2021r.- konferencja prasowa [FOTO, VIDEO] - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

XXVII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, 2-11 lipca 2021r.- konferencja prasowa [FOTO, VIDEO]

10 czerwca 2021 | busko.com.pl 09.06.2021 / Jarosław Kruk 10.06.2021 | | 8 komentarzy

Wyjątkowi artyści, koncerty w nowej Tężni, spektakl baletowy i wiele innych atrakcji przygotowali Organizatorzy w czasie tegorocznego Festiwalu. A między innymi wystąpią: Justyna Steczkowska, Wiesław Ochman, Krystian Ochman, Artur Żmijewski, Henryk Kuźniak i wielu innych wspaniałych artystów. – informuje portal busko.com.pl

Busko-Zdrój, 8.06.2021: XXVII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju – konferencja prasowa / fot. Jarosław Kruk; infobusko.pl

O Międzynarodowym  Festiwalu Muzycznym im. Krystyny Jamroz na zorganizowanej konferencji w Domu Zdrojowym przy Tężni mówili:  Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora,  Dyrektor Artystyczny Festiwalu Artur Jaroń oraz p.o. Dyrektora Buskiego Samorządowego Centrum Kultury Maria Wiśniewska.

Burmistrz Waldemar Sikora nie krył radości, że w tym roku mimo panującej pandemii festiwal odbędzie się tradycyjnie na początku lipca. Niektóre wydarzenia odbędą się na terenie Tężni, której otwarcie zaplanowana na 25 czerwca.

W czasie spotkania Dyrektor Artystyczny Festiwalu Artur Jaroń wskazał na różnorodność festiwalu, bogaty program pełen koncertów i występów gwiazd światowej sławy.  Organizatorzy planując tegoroczny festiwal zadbali, aby jak najwięcej widzów skorzystało z planowanych wydarzeń.

>>>  XXVII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju  <<<
PROGRAM

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz po raz 27 będzie  rozbrzmiewał w Busku-Zdroju. W dniach  od 2 do 11 lipca 2021r. zapraszamy wszystkich melomanów i koneserów do udziału w tak wspaniałym święcie muzyki i sztuki. Organizatorzy przygotowali ponad 30 wydarzeń artystycznych w tym koncertów, recitali, wystaw, spektakli i spotkań z artystami w kawiarenkach festiwalowych.

◙ Podobne informacje:

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

8 odpowiedzi na “XXVII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, 2-11 lipca 2021r.- konferencja prasowa [FOTO, VIDEO]”

 1. Ja pisze:

  Panie burmistrzu a wie pan co mówią w Busku ? Że pan się na nas mieszkańców obraził i dochodzę do wniosku, że to prawda. Mało tego, liczę, że koncerty biletowane będą obowiązywać każdego, szczególnie pracowników urzędów.

 2. ... pisze:

  No niestety ludzie dobrze mówią.

 3. janek pisze:

  Tak, to prawda, ta persona kocha tylko siebie i stanowiska(aby nie powiedzieć koryta)

 4. do powyzej pisze:

  kopiujecie te wpisy z busko.com.pl?

 5. xyz pisze:

  Chyba kopiowane te komentarze tam jakiejs aprobaty nie bylo to moze sie tutaj uda…

 6. animator pisze:

  Program jest znany od bodaj dwóch czy trzech tygodni, podobnie jak festiwalu im. tego ćpuna Belona.

  Kopiuj-wklej „za mały” ma jak zwykle „opóźniony zapłon”.

 7. "Opóźniony zapłon" pisze:

  Dobre to określenie ?. Ja ponadto zapytam: infobusko czy DEZinfobusko? Jakby ktoś chciał bazować tylko na infobusko, to będzie miał poważne „dziury” w posiadanej wiedzy o naszym kurorcie, będzie niedoinformowany, czyli w pewien sposób „zdezinformowany”, bo nie będzie miał pełnego obrazu otaczającej nas rzeczywistości. Próżno tu szukać na przykład takich informacji z ostatnich dni:

  -„Janusz Koza nie jest już dyrektorem operacyjnym w Uzdrowisku Busko-Zdrój. Rozstał się ze spółką za porozumieniem stron” – Echo Dnia

  -„W Busku-Zdroju ma szansę powstać nowoczesny plac zabaw. Wszystko zależy od głosowania w konkursie Nivea” – Echo Dnia

  -„Finalny etap inwestycji przy ulicy Bocznej i Kopernika. FOTO” – buskozdroj.naszemiasto

  -„Śmieci zamiast kruszywa – tak wygląda nowa droga w powiecie buskim” – Radio Kielce

  -„Ule jedną z atrakcji tężni w Busku-Zdroju” – Radio Kielce

  -„Słoneczko oficjalnie maskotką Buska-Zdroju” – Radio Kielce

  To są stricte informacje dotyczące Buska i jedna dot. powiatu buskiego, ale ich brak. A wystarczy „kopiuj-wklej”, lecz cóż… To tylko portal infobusko.pl więc wszystko jasne…

 8. Łukasz pisze:

  O Kozie to pewnie „za mały” nie wkleił, bo to człowiek lubawskiego. Jeszcze przed pół rokiem „za mały” był admiratorem lubawskiego. Powiedział wtedy o mnie, że „Sikora mógłby nosić teczkę za Lubawskim” 🙂 bodaj miesiąc później wypłynął konflikt między gawinem a lubawskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl