WSI: Elżbieta Śliwa składa podziękowania - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

WSI: Elżbieta Śliwa składa podziękowania

28 października 2018 | Elżbieta Śliwa / wyborysamorzadowe.info / Jarosław Kruk | | 4 komentarze

Drodzy Mieszkańcy Miasta i Gminy Busko-Zdrój! Serdecznie dziękuję za tak ogromne poparcie. Wynik 3 281 głosów stanowi 23.26% ogółu głosów oddanych, w wyborach samorządowych na urząd Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój.

Państwa zaufanie, jakim mnie obdarzyliście jest dla mnie zobowiązaniem do dalszej i ciężkiej pracy na rzecz naszego miasta i gminy.

Niestety do drugiej tury zabrakło blisko 700 głosów. Jestem ogromnie wdzięczna i dziękuję wszystkim mieszkańcom z całego serca. Gratulacje dla Jerzego Szydłowskiego i Waldemara Sikory za świetne wyniki.
Dziękujemy również za poparcie dla kandydatów do Rady Powiatu z KWW Nasz Powiat oraz kandydatów do Rady Miejskiej Busko-Zdrój z KWW Elżbiety Śliwy. Dzięki waszym głosom  Radnymi Rady Miejskiej zostali:

1. Łukasz Jakub Szumilas,

2. Magdalena Konieczna-Róźycka,

3. Marek Rafał Gręda,

4. Anna Lach.

Nowa Energia dla Miasta i Gminy Busko-Zdrój! Praca! Rodzina! Otwartość!

Pozdrawiam Elżbieta Śliwa oraz członkowie Komitetu Wyborczego Wyborców Elżbiety Śliwy!

fotografia tytułowa: Adam Ligiecki

źródło: wyborysamorzadowe.info : – Elżbieta Śliwa składa podziękowania

infobusko.pl : – W Busku pierwsze oficjalne listy wyborcze – KWW Elżbiety Śliwy kandydaci do RM

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

4 odpowiedzi na “WSI: Elżbieta Śliwa składa podziękowania”

 1. Wyszło szydło z worka pisze:

  Gdy E.Śliwa poparła J.Szydlowskiego to było super, poparł P.Wąsowicz poparł to świetnie, Gawin nie przeszkadzał na foto choć partyjny, podobnie poseł Cieślak… Nagle Gospodarna Gmina poparła W. Sikote i zrobił sie problem. Bo sie dogadali itd. Panie Szydłowski a pan sie nie dogadał z tymi co pana poparli ?

 2. Do wyszło szydło z worka pisze:

  Tu nie chodzi o samo poparcie szanowny wyborco obecnego burmistrza,tylko o zmianę decyzji w ciągu kilku dni.Trzeba słuchać i czytać ze zrozumienie.

 3. Czytam to wiem pisze:

  Teraz gdy jest poparcie starosty bedzie jakiś filmik ?

 4. Darek pisze:

  Wy już chyba albo rozum postradaliście albo w swoim zakłamaniu zagalopowaliście się tak, że staje się to już żałosne i infantylne. Czy Wy ludziska nie rozróżniacie pewnych rzeczy, czy świadomie nie chcecie rozróżniać? Zawzięcie komentujecie, a wykazyjecie się analfabetyzmem politycznym albo go udajecie.
  Tu nie chodzi o samo poparcie, tylko o to, że najpierw go nie było, a za kilka dni się pojawiło. Czy to jest OK, czy to jest normalne, że najpierw się jest PRZECIW, a za kilka dni ZA? Pytanie, co się przez te kilka dni stało?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl