Gorąca linia: Wicepremier Beata Szydło odwiedzi dziś województwo świętokrzyskie - 15 marca będzie w Busku-Zdroju i Kielcach [AKTUALIZACJA] - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Gorąca linia: Wicepremier Beata Szydło odwiedzi dziś województwo świętokrzyskie – 15 marca będzie w Busku-Zdroju i Kielcach [AKTUALIZACJA]

15 marca 2019 | Radio Kielce Radosław Podsiadły 14.03.2019 / Jarosław Kruk 14.03.2019 17:40/ 20190315 0702 | | 7 komentarzy

Wicepremier Beata Szydło, jak informuje Radio Kielce, ma dziś, w piątek 15 marca odwiedzić region świętokrzyski. Z podanych przez serwis informacji wynika, że przebywać będzie w Kielcach i Busku-Zdroju.

Beata Szydło, Busko-Zdrój 23.03.2013 / fot. Jarosław Kruk, Wikipedia

Wicepremier w stolicy regionu o godzinie 10:00 otworzy XXV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH  i towarzyszące im XIX LAS-EXPO. Na Targach Kielce pojawi się również minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski.

W Busku-Zdroju pani Beata Szydło o 17.00 podsumuje funkcjonowanie rządowych programów na terenie województwa świętokrzyskiego.

To w krótkim czasie już druga wizyta pani wicepremier w mieście słońca. Poprzednio odwiedziła Busko-Zdrój 8 października minionego roku. Spotkała się wtedy z mieszkańcami i kuracjuszami w buskim Parku Zdrojowym.

źródło: Radio Kielce

◙ Podobne informacje:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

7 odpowiedzi na “Gorąca linia: Wicepremier Beata Szydło odwiedzi dziś województwo świętokrzyskie – 15 marca będzie w Busku-Zdroju i Kielcach [AKTUALIZACJA]”

 1. eH!De pisze:

  Tylko pamiętajcie że kultura wymaga aby nie obrzucać jajkami. Wystarczy wygwizdać.

 2. ambroży pisze:

  O widzisz redachtorku. I takich newsów nam trzeba. Powinieneś jeszcze dodać na początku: UWAGA KIEROWCY !!! albo UWAGA NA DROGACH, JEDZIE KOLUMNA RZĄDOWA !!! To na razie, ja wyjeżdżam do późnego wieczora. Wrócę jak juz bedzie bezpiecznie.

 3. Miłośnik pis pisze:

  Kilka pytań.
  Kiedy reportaż z przejażdżki Beatki nowym superbem Wojtka Lubawskiego?
  Czy na spotkaniu będzie Łukasz Szumilas reprezentujący wszystkich i wszystko, taki buski Kim IR Sen udzielający gościom wskazówek na miejscu?
  Czy będzie catering najlepszej kuchni w okolicy Hardkor Kitchen?

 4. […] infobusko.pl: – Gorąca linia: Wicepremier Beata Szydło odwiedzi dziś województwo świętok… […]

 5. Łukasz Jakub Szumilas, radny Rady Miejskiej Busko-Zdrój pisze:

  Witam serdecznie,
  Nie uczestniczyłem w wizycie premier Szydło w Busku-Zdroju, a porównywanie mnie do dyktatora jest wielce nie na miejscu i mija się z prawdą. Odnośnie gastronomii nie mam nic wspólnego z tą branżą, a Pan/Pani posługuje się niesprawdzonymi informacjami. Pozdrawiam

 6. HaHA pisze:

  „Odnośnie gastronomii nie mam nic wspólnego z tą branżą, a Pan/Pani posługuje się niesprawdzonymi informacjami.”
  Jeżeli radny Rady Miejskiej Busko-Zdrój Łukasz Jakub Szumilas napisał to w powyższym komentarzu, to niech się zastanowi co pisze, a co do sprawdzonych informacji to:

  https://dl.umig.busko.pl/oswiadczenia_majatkowe/2019_pierwsze_oswiadczenia/rada/szumilas_lukasz.pdf

  CZĘŚĆ A
  stanowisko lub funkcja KUCHARZ

  Do wiadomości:
  Gastronomia (z grec. gaster – „żołądek”, nómos – „prawo”, „ustawa”) – rodzaj działalności gospodarczej polegającej na prowadzeniu otwartych zakładów żywienia zbiorowego (np. restauracji, barów, stołówek itp.). Także sztuka przyrządzania i podawania potraw w oparciu o fachową wiedzę kulinarną.

  Kucharz nie mający nic wspólnego z gastronomią, chyba będzie następna korekta oświadczenia.

 7. kamil pisze:

  Mamy rozumieć że deklarowane wynagrodzenie na stanowisku kucharza radny pobierał za obsługę kasy a osoba od kasy przygotowywała posiłki. Odpowiednie służy powinny weryfikować czy oświadczenie odpowiada rzeczywistości.Przy okazji wykonać badania czy nie mamy do czynienia z rozdwojeniem jaźni. Pani radny przestań się pan kompromitować !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl