Waldemar Malicki – „Klasyka po bandzie” - koncert 10.05.2020 BSCK - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Waldemar Malicki – „Klasyka po bandzie” – koncert 10.05.2020 BSCK

28 lutego 2020 | Martyna Kasprzak 27.02.2020 / Jarosław Kruk 27.02.2020 | | 0 komentarzy

Oszałamiająca muzyka, pełna seksapilu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”. Pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.

źródło: ESKANDER

Pianista wraz z czarującą wiolonczelistką i porywającymi solistami zaprezentują największe hity Pucciniego, Bramsa, Verdi’ego czy Bizeta, które zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. Muzyczny spektakl zachwyca ogromną ilością pianistyki i różnorodnością subtelnych klimatów, a energetyczne utwory oczarują niejednego melomana.

HUMOR
Pełen temperamentu koncert to także spotkanie z wyśmienitym humorem! Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty z najwyższej półki nie tylko bawią do łez, ale także trafnie komentują naszą współczesność.

OCZYSZCZENIE 
Waldemar Malicki – Klasyka po bandzie
, będąc odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość, zaskakuje aktualnością. To zabawa połączona z refleksją, która skłania do myślenia, a jednocześnie urzeka lekkością. Ta absolutnie nowa forma artystyczna, wypełniona mnóstwem oczyszczającego śmiechu, to gwarancja inteligentnej rozrywki i przyjemnej odskoczni od codzienności.

Ta absolutnie nowa forma artystyczna, wypełniona mnóstwem oczyszczającego śmiechu, to gwarancja inteligentnej rozrywki i przyjemnej odskoczni od codzienności. Nie może tam Państwa zabraknąć!

scenariusz i reżyseria – Jacek Kęcik

występują:

Waldemar Malicki – fortepian

Małgorzata Krzyżanowicz – wiolonczela
Anita Rywalska – sopran
Marcin Pomykała – tenor

Czas trwania koncertu: 110 min


wydarzenie:    Koncert:  Waldemar Malicki – „Klasyka po bandzie”
termin:            10 maja 2020 (niedziela)   godz. 16:00
miejsce:           Buskie Samorządowe Centrum Kultury,  Busko-Zdrój, Aleja Mickiewicza 22


Bilety :

– Kultura i Rozrywka
– Biletyna
– Kup Bilecik
– Ebilet
– Kasa BSCK, Aleja Adama Mickiewicza 22

Kontakt ws. zamówień grupowych:
tel. 77 441 05 33 ;   bilety@eskander.pl

Bilety do nabycia on-line  [ kliknij ]

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl