TVP3: Bezinwazyjny zabieg usuwania guzów tarczycy ściąga do ŚCO pacjentów z całego kraju - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

TVP3: Bezinwazyjny zabieg usuwania guzów tarczycy ściąga do ŚCO pacjentów z całego kraju

2 lutego 2019 | TVP3 Kielce Karolina Kopijkowska-Harczuk 2019-01-30/ Jarosław Kruk 2019-02-02 | | 0 komentarzy

Już 35 pacjentów skorzystało z bezinwazyjnego leczenia guzów tarczycy w Świętokrzyskim Centrum Onkologii. Na leczenie do Kielc przyjeżdżają pacjenci z całej Polski.

źródło: TVP3 Kielce

Warty dwa miliony złotych sprzęt do przeprowadzania zabiegów tego typu trafił do Świętokrzyskiego Centrum Onkologii dzięki specustawie premiera Mateusza Morawieckiego ponad rok temu. Od tej pory z nieinwazyjnej metody leczenia guzków tarczycy skorzystało już trzydziestu pięciu pacjentów.

Zabieg trwa… – cały materiał na źródłowej stronie TVP3 Kielce – po kliknięciu na link: https://kielce.tvp.pl/41089694/bezinwazyjny-zabieg-usuwania-guzow-tarczycy-sciaga-do-sco-pacjentow-z-calego-kraju

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl