TVP 3 Kielce: „Nożownik” na obserwacji psychiatrycznej. Taką decyzje wobec buskiego radnego podjął Sąd - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

TVP 3 Kielce: „Nożownik” na obserwacji psychiatrycznej. Taką decyzje wobec buskiego radnego podjął Sąd

14 sierpnia 2019 | TVP3 Kielce Tomasz Niezgoda 13 sierpnia 2019 / Jarosław Kruk 14 sierpnia 2019 | | 4 komentarze

Podejrzany o usiłowanie zabójstwa funkcjonariusza policji, buski radny – Łukasz S. – trafi na obserwację psychiatryczną. Taką decyzją podjął, na wniosek prokuratury, Sąd Okręgowy w Kielcach.

źródło: TVP 3 Kielce – relacja video po kliknięciu na grafikę

To według śledczych było usiłowanie zabójstwa. Policjanci zostali wezwani do jednego z buskich supermarketów – według zgłoszenia młody mężczyzna miał grozić nożem klientom sklepu. Na miejscu okazało się, że agresorów jest dwóch – w trakcie zatrzymania jeden z nich wyciągnął nóż i ranił nim dwukrotnie funkcjonariusza. Atakującym był Łukasz S., 32-letni radny Buska-Zdroju. Mężczyzna do tej pory przebywa w areszcie. – Sąd zarządził przeprowadzenie obserwacji sądowo psychiatrycznej czekamy na uprawomocnienie tego postanowienia, żeby wdrożyć tę obserwację, po drugie następnie sąd zdecydował o przedłużeniu, wobec tego podejrzanego środka zabezpieczającego w postaci więzienia na okres do 13. stycznia – prok. Daniel Prokopowicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Kielcach.

Obserwacja psychiatryczna w sprawach karnych zwykle trwa od… – cały artykuł i videorelacja na źródłowej stronie TVP 3 Kielce – po kliknięciu na link

 

◙ Podobne informacje:

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

4 odpowiedzi na “TVP 3 Kielce: „Nożownik” na obserwacji psychiatrycznej. Taką decyzje wobec buskiego radnego podjął Sąd”

 1. ??? pisze:

  Roman Giertych krytykuje ws. Dawida Kosteckiego. „Zapaść wymiaru sprawiedliwości”: https://sportowefakty.wp.pl/boks-zawodowy/837488/boks-roman-giertych-krytykuje-ws-dawida-kosteckiego-zapasc-wymiaru-sprawiedliwos

 2. ??? pisze:

  Niby co ma stwierdzić obserwacja po kilku miesiącach? Powinni go wysłać do Morawicy od razu.

 3. Ten drugi pisze:

  Kim był ten drugi osobnik w wieku 37 lat? Dlaczego jest cichoi nic się nie mówi o nim? Kim był dla Łukasza Sz. Skąd się wziął przy nim?

 4. youtube pisze:

  Jak widać na filmiku niedobry radny bez powodu rzucił się na bogu ducha winnego stróża prawa, dusi go przez całe nagranie, chcąc pewnie udusić, i na koniec dla większej skuteczności dźga go jeszcze ostrzem bagnetu po nerach. Andrzej Lepper też mając wiedzę i dokumenty, które chciał przekazać Jarosławowi nie zdążył tego zrobić, bo się wziął powiesił. Ciekawie o tym mówi Sławomir Izdebski – można znaleźć dużo podobieństw do akcji usunięcia niewygodnego radnego, który akurat tego dnia miał przekazać wiedzę o miejscowej ośmiornicy Patrykowi.
  cz.1: https://m.youtube.com/watch?v=vIf2hN7A7Z4
  cz.2: https://m.youtube.com/watch?v=8LpQWgEDcPI
  cz3: https://www.youtube.com/watch?v=CN__BT05aDo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl