Targi Kielce: XXV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH: 15-17.03 - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Targi Kielce: XXV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH: 15-17.03

12 marca 2019 | Targi Kielce / Jarosław Kruk 12.03.2019; 16.03.2019 | | 3 komentarze

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej to ćwierć wieku historii i transformacji polskiego rolnictwa. Największe targi branży rolniczej w Europie Środkowo-Wschodniej, organizowane w halach wystawienniczych i największe w Polsce targi, spośród wszystkich branż gospodarki – już te dwa fakty czynią z targów AGROTECH w Kielcach miejsce, które każdy rolnik powinien obowiązkowo odwiedzić, by opłacalnie zarządzać swoim gospodarstwem!

źródło: Targi Kielce

Co zobaczą zwiedzający podczas jubileuszowego AGROTECHU od 15 do 17 marca 2019? Możemy gwarantować, że będą to nowości branży techniki rolniczej – najnowsze ciągniki z wyposażeniem godnym XXI wieku. Liderzy rynku rolniczego przywiozą do Kielc setki sprzętu, akcesoriów, nawozów, środków ochrony roślin – słowem wszystkiego, czego polski rolnik z małego, średniego czy dużego gospodarstwa potrzebuje, by rozpocząć wiosenny sezon 2019. Zakres branżowy wystawy wyczerpuje wszelkie potrzeby gospodarzy.

Oprócz prezentacji nowoczesnej techniki rolniczej, międzynarodowe targi AGROTECH to od lat konkretna dawka świeżej wiedzy – od przepisów i ubezpieczeń, po konferencje i konsultacje z ekspertami oraz warsztaty i spotkania organizowane przez wystawców na stoiskach. Nie zabraknie specjalistów z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Konsultacje, porady, spotkania z ekspertami będą odbywać się na wielu stanowiskach rolniczych instytucji.

Zapraszamy na jubileuszową, XXV edycję targów AGROTECH oraz towarzyszące im XIX targi LAS-EXPO 15-17 marca 2019 roku do Targów Kielce!

źródło: Targi Kielce

grafika: Ursus 1224 tractor, autor: Adikpl, Wikipedia

8   Radio Kielce: – Jubileuszowe targi AGROTECH rekordowe pod każdym względem

◙ Podobne informacje:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

3 odpowiedzi na “Targi Kielce: XXV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH: 15-17.03”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl