Targi Kielce: OGRÓD i TY- największy kiermasz ogrodniczy w regionie. Otwieramy ogrody w Targach Kielce! - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Targi Kielce: OGRÓD i TY- największy kiermasz ogrodniczy w regionie. Otwieramy ogrody w Targach Kielce!

16 maja 2020 | Targi Kielce Edyta Kasznia 07.05.2020 / Jarosław Kruk 10.05.2020 | A 14.05.2020 | | 1 komentarz

Wielki kiermasz ogrodniczy w Targach Kielce dzień po Zimnej Zośce wydaje się idealnym czasem na zakupy do ogrodu. Organizator wystaw przygotował miejsca między innymi dla producentów sadzonek, mebli ogrodowych, zapewniając im zainteresowanie kupujących w komfortowych warunkach. 16 maja na terenie centrum wystawienniczego wszyscy miłośnicy zieleni znajdą coś dla siebie ! – informują Targi Kielce

..

– Kiermasz ogrodniczy nie jest u nas nowością – mówi Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce – zazwyczaj towarzyszył ulubionej wystawie kielczan Dom, będąc częścią targów Ogród i Ty. Ograniczenia związane ze światową pandemią spowodowały, że także producenci sadzonek i wszelkich akcesoriów ogrodowych odczuli negatywne jej skutki. Dlatego postanowiliśmy otworzyć nasze bramy dla tej części gospodarki. Jeśli akcja się powiedzie, także w kolejnych tygodniach będziemy organizowali podobne kiermasze również w innych dziedzinach – zapowiada prezes Andrzej Mochoń

Atrakcyjne produkty… i ceny

Zimna Zośka” jak co roku odwiedzi ogrodników 15 maja, więc idealnie jest zaopatrzyć się w rośliny na kiermaszu OGRÓD i TY dzień później. Na klientów czekają:
kwiaty balkonowe, cięte, nasiona, rozsady, sadzonki, cebulki, trawy, iglaki, drzewa i krzewy ozdobne oraz owocowe rośliny doniczkowe, warzywa, podłoża, nawozy oraz środki ochrony roślin. Kielczanie będą mogli zaopatrzyć się także w meble ogrodowe, altany, sprzęt ogrodniczy, ogrodzenia oraz fontanny- czyli wszystko czego potrzebują na swoje działki.
Co więcej sprzedający zapowiedzieli „wietrzenie magazynów”, co oznacza produkty w atrakcyjnych cenach.

Wyjątkowe produkty w Kielcach

Majowy kiermasz to obowiązkowy punkt w kalendarzu koneserów kwiatów. Nie lada gratką będzie stoisko jedynego w Polsce producenta storczyków ogrodowych- Obuwników. To łatwe w uprawie, odporne na mrozy rośliny a do tego wyjątkowo piękne. Wśród nietuzinkowych kwiatów na kiermaszu znajdą miejsce także: pięknokwiaty, amsonie, baptysje, pigelie, rzadkie liliowce, świecznice oraz hosty zwane także funkiami.
Ale ogród to nie tylko rośliny, dlatego sprzedający zaoferują nietuzinkowe meble z palet, meble ogrodowe, ogrodzenia i fontanny. Dla osób obawiających się suszy i braków w dostępie wody podczas pielęgnacji ogrodów idealnym rozwiązaniem jest własna studnia. Podczas kiermaszu klienci będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o studniach głębinowych za sprawą kieleckiej firmy zajmującej się kompleksowo odwiertami.

..

Bezpieczeństwo i komfort najważniejsze

Od samego początku dla organizatorów kiermaszu priorytetem było zapewnienie jak najwyższych norm bezpieczeństwa. Ogromne przestrzenie jakimi dysponują Targi Kielce umożliwiają zakupy z zachowaniem odległości i zaleceń sanitarnych. Stoiska będą od siebie oddalone, a sprzedawcy jak i klienci będą zobowiązani do noszenia masek. Na terenie obiektu znajdują się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk. Dodatkowo pracownicy będą dezynfekować dłonie każdej osobie wchodzącej na teren targów. Ochrona będzie czuwać nad zachowaniem bezpiecznych odstępów. Organizatorzy postawili także na komfort zakupów. To dotyczy zarówno sprzedających jak i klientów. Założeniem jest kiermasz ogrodniczy na świeżym powietrzu, jednak, gdy warunki pogodowe się pogorszą wystawa zostanie przeniesiona do hal. Dla odwiedzających będzie także dostępny parking na terenie obiektu. Wszystko po to, aby zakupy były nie tylko bezpieczne, ale także wygodne.

Zapraszamy 16 maja (sobota) do Targów Kielce. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Opłata za parking 5 zł. Bez ograniczenia czasowego

 

źródło: TARGI KIELCE


 

TARGI KIELCE: ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce [link do nawigacji]

 

◙ Podobne informacje:

Targi Kielce: XXV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH: 15-17.03

Targi Kielce: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych i Targi ZOO Salon, 23-24 XI [FOTOGALERIA]

TK: X edycja Międzynarodowych Targów Rowerowych Kielce BIKE-EXPO – 19 do 21 września 2019 [FOTOGALERIA]

Targi Kielce: DNI OTWARTE Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego 8 – 9 września.

 

 

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Jedna odpowiedź do “Targi Kielce: OGRÓD i TY- największy kiermasz ogrodniczy w regionie. Otwieramy ogrody w Targach Kielce!”

  1. […] Targi Kielce: OGRÓD i TY- największy kiermasz ogrodniczy w regionie. Otwieramy ogrody w Targach Ki… […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl