Związek Międzygminny "Nidzica" - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Wyniki dla:

Andrzej Bydłosz, do niedawna dyrektor do spraw usług komunalnych w buskim MPGK, został nowym przewodniczącym ZM „Nidzica”

3 lutego 2022

31 stycznia wybrano nowego przewodniczącego Związku Międzygminnego „Nidzica”. Jednostka, odpowiada za zaopatrzenie w wodę czterech gmin – Działoszyc z powiatu pińczowskiego, Kazimierzy Wielkiej i Skalbmierza z powiatu kazimierskiego oraz Słaboszowa z powiatu miechowskiego w [...]

9 komentarzy
Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl