Wyniki dla:
Andrzej Bydłosz, do niedawna dyrektor do spraw usług komunalnych w buskim MPGK, został nowym przewodniczącym ZM „Nidzica”
3 lutego 2022
31 stycznia wybrano nowego przewodniczącego Związku Międzygminnego „Nidzica”. Jednostka, odpowiada za zaopatrzenie w wodę czterech gmin – Działoszyc z powiatu pińczowskiego, Kazimierzy Wielkiej i Skalbmierza z powiatu kazimierskiego oraz Słaboszowa z powiatu miechowskiego w [...]
9 komentarzy






























Najnowsze komentarze