Wyniki dla:
UMiG: Kolejny krok w stronę współpracy zagranicznej między samorządem polskim i norweskim [FOTO] ♦ Wyjazdy zagraniczne burmistrza J.Szydłowskiego
23 stycznia 2025
Po ubiegłorocznej wizycie studyjnej przedstawicieli norweskiego miasta Bergen w Busku- Zdroju i uczestnictwie w konferencji w Brukseli, w dniach od 13 do 17 stycznia 2025 roku, burmistrz Miasta i Gminy Busko – Zdrój Jerzy Szydłowski wziął udział w stażu zorganizowanym w gminie Kinn w Norwegii, [...]
18 komentarzyUMiG: „Mieszkalnictwo istotnym czynnikiem rozwoju lokalnego” – a w Busku?
6 czerwca 2020
Przed nami kolejna odsłona Forum Rozwoju Lokalnego – otwarte seminaria i warsztaty dla miast. Już 4 i 5 czerwca zapraszamy na spotkanie dotyczące INWESTYCJI MIESZKANIOWYCH. – informuje buski magistrat pod datą 2 czerwca 2020 na e-stronie UMiG Będziemy rozmawiać m.in. o tym ▪ Jak [...]
38 komentarzy






























Najnowsze komentarze