złoty medal - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Wyniki dla:

RK: Rewelacyjny występ świętokrzyskiej młodzieży na Mistrzostwach Europy Juniorów w Bilard. ???Mistrzowski popis Dominiki Pawełczyk z UKS Miłek Wiślica! [VIDEO]

4 sierpnia 2022

Świętokrzyscy sportowcy z siedmioma medalami, w tym trzema złotymi, wracają z Mistrzostw Europy Juniorów w Bilard, które zostały rozegrane w Bułgarii. – informuje 03.08.2022 portal Radio Kielce Najlepiej z całej reprezentacji Polski spisała się Dominika Pawełczyk – UKS Miłek Wiślica, [...]

0 komentarzy

Złoto i srebro dla Polaków podczas 36. Szybowcowych Mistrzostw Świata we Francji. Sebastian Kawa po raz 16. został mistrzem świata!

29 sierpnia 2021

W dniach od 8 do 20 sierpnia 2021 r. w Montluçon we Francji♂ rozgrywane były  36. Szybowcowe Mistrzostwa Świata. W klasie 15-metrowej kolejny raz triumfowali  polscy piloci. Sebastian Kawa zajął pierwsze miejsce, a Łukasz Grabowski zajął drugie miejsce. Obaj zawodnicy, podobnie jak trzeci w [...]

0 komentarzy
Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl