Zero Emission - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Wyniki dla:

Ekolodzy w szoku. Elektryki emitują więcej dwutlenku węgla niż diesle

9 marca 2020

Na każdym samochodzie elektrycznym jest napisane „Zero Emission”, co oznacza, że nie emituje od do środowiska fatalnego dla klimatu dwutlenku węgla. Tymczasem są tacy, którzy policzyli, że jest to nieprawda, a elektryki są mniej ekologiczne od nowoczesnych diesli. – informuje w dziale [...]

8 komentarzy
Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl