Wyniki dla:
wyborcza: Były dyrektor szpitala dostał propozycję, by został prezesem Uzdrowiska w Busku-Zdroju
30 czerwca 2022
Władze województwa świętokrzyskiego zaproponowały Wojciechowi Przybylskiemu, byłemu wieloletniemu dyrektorowi szpitala w Końskich by został prezesem Uzdrowiska w Busku-Zdroju. – informuje 27.06.2022 portal Wyborcza.pl – Była rozmowa na ten temat – potwierdza Wojciech [...]
3 komentarze





























Najnowsze komentarze