wiceprezes - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Wyniki dla:

RK: ? Buskie uzdrowisko ma nowego wiceprezesa

22 czerwca 2021

Magdalena Konieczna-Różycka została wiceprezesem Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A. Wyłoniono ją spośród przedstawicieli załogi. Dziś zakończyła się druga tura dwudniowych wyborów na członka zarządu. – informuje portal Radio Kielce Pierwotnie pracownicy wybierali spośród 5 kandydatów. Byli to: [...]

25 komentarzy
Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl