Wyniki dla:
RK: ? Buskie uzdrowisko ma nowego wiceprezesa
22 czerwca 2021
Magdalena Konieczna-Różycka została wiceprezesem Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A. Wyłoniono ją spośród przedstawicieli załogi. Dziś zakończyła się druga tura dwudniowych wyborów na członka zarządu. – informuje portal Radio Kielce Pierwotnie pracownicy wybierali spośród 5 kandydatów. Byli to: [...]
25 komentarzy






























Najnowsze komentarze