Wyniki dla:
Kalendarium: 12 marca 2020 r. na os. Piłsudskiego odbył się skuteczny protest mieszkańców wobec decyzji SM w Busku-Zdroju o ustawieniu wiaty śmietnikowej między blokami
🔴 Śmietnik na Piłsudskiego: relacja z protestu 12 marca oraz Stanowisko Zarządu buskiej SM [VIDEO] ○ busko.com.pl 21.03.2020 / Jarosław Kruk 23.03.2020 Między mieszkańcami kilku bloków na osiedlu Piłsudskiego w Busku-Zdroju a Spółdzielnią Mieszkaniową trwa spór o lokalizację nowej wiaty [...]
0 komentarzyED: Na osiedlu Piłsudskiego w Busku-Zdroju chcą postawić ludziom śmietnik naprzeciw okien. Nikt nie wie dlaczego [FOTO]
Konflikt wokół wiaty śmietnikowej na osiedlu Piłsudskiego w Busku-Zdroju. Mieszkańcy bloku numer 5 nie chcą jej pod oknami i denerwują się, że nikt nie chce z nimi o tym rozmawiać. – informuje 27.09.2022 portal Echo Dnia’ Spór wokół wiaty rozpoczął się dwa lata temu. – Wtedy [...]
4 komentarzeKolejny spór o lokalizację wiaty śmietnikowej na osiedlu Piłsudskiego w Busku-Zdroju [FOTO] | JKR: W Zdroju zardzewiała kładka na Górkę, na Piłsudskiego zardzewiałe latarnie…
W poniedziałek, 19 września, w środku zielonego skweru tuż przed oknami bloku na os. Piłsudskiego 5, ekipa rozpoczęła budowę betonowej wysepki pomiędzy drzewami pod nową wiatę śmietnikową. Zaskoczyło to i wzburzyło mieszkańców bloku, którzy nic wcześniej o tym nie wiedzieli. Zdesperowani [...]
10 komentarzyList do Redakcji: Zwracamy się o pomoc i podjęcie interwencji w Busku-Zdroju w sprawie ulokowania wiaty śmietnikowej pod oknami bloków na os. Piłudskiego
Wczoraj na redakcyjną pocztę wpłynął mail od mieszkańców kliku bloków na osiedlu Piłsudskiego w Busku-Zdroju z prośbą o interwencję w sprawie niewłaściwej w ich opinii lokalizacji nowej wiaty śmietnikowej. Mieszkańcy napisali: W imieniu mieszkańców bloku nr 5 (szczególnie klatek I i II) [...]
19 komentarzy

































Najnowsze komentarze