Wyniki dla:
Valerjan Romanovski: dwa miesiące pod gołym niebem, pod kołem podbiegunowym, na zamarzniętej rzece
Valerjan Romanovski, buszczanin, wielokrotny rekordzista księgi Guinnessa, udał się na podbój północnej Finlandii, a dokładniej do Laponii. Tym razem zamieszkał samotnie na zamarzniętej rzece Ounasjoki w Rovaniemi, kilka kilometrów na południe od koła podbiegunowego. – informuje portal [...]
2 komentarzeRK: Z Syberii powrócił na tarczy ale bogaty… w cenne doświadczenie
Valerjan Romanovski, buski kolarz wyczynowy, wielokrotny rekordzista księgi Guinnessa powrócił z ekstremalnej wyprawy YAKUTIA 2020 na Syberię. Rowerem w skrajnie niskiej temperaturze przejechał 400 z zaplanowanych 1000 kilometrów.– informuje Radio Kielce Do planowanej pięciodniowej [...]
0 komentarzyYAKUTIA 2020: Start > – 60 °C / 4 doby / 361 km > Pas 30.01.2020
WIEŚCI Z JAKUCJI [30 stycznia o 14:07 ]: – Valerjanowi udało się przejechać Góry Wierchojańskie, jednak w istotny sposób nie zwiększył tempa. Dlatego dziś podjęliśmy decyzję, że nasz projekt ukoronujemy dystansem 361 km. 4 doby spędzone przez niego na trasie Ojmiakon-Razvilka to i tak [...]
3 komentarzeProjekt VR: – Przed nami kilka lub kilkanaście dni morderczej wyprawy. Trzymajcie za nas kciuki
– Przed nami kilka lub kilkanaście dni morderczej wyprawy. – napisał 25 stycznia na fb profilu Projekt VR buskowianin Valerjan Romanovski. – Piotr już wczoraj wyruszył w samotną podróż, pozostała część ekipy szykuje się do wyjścia. Na dworze panuje temperatura oscylująca w [...]
1 komentarzRK: Buszczanin wyruszył na Syberię. Valerjan Romanovski chce przejechać tysiąc kilometrów w skrajnie niskiej temperaturze – z logo Buska-Zdroju
Valerjan Romanovski – wielokrotny rekordzista księgi Guinnessa, zwany także „Cold Man”, wyruszył na podbój Syberii. Kolarz z Buska po raz kolejny chce sprawdzić, jak ludzki organizm zachowa się w skrajnie niskiej temperaturze. – informuje Radio Kielce W lutym 2017 roku, podczas [...]
4 komentarzePR: „Oswajamy mróz”. Niezwykła podróż do Jakucji buskowianina Valerjana Romanovskiego – może z logo Buska?
– 20 stycznia wyjeżdżamy do Jakucji, najzimniejszego regionu na świecie, żeby tam zrealizować końcowy etap naszego projektu „Oswajamy mróz”. Chcemy przeanalizować, czy dobrze odrobiliśmy pracę w projektach wcześniejszych realizowanych w Polsce, gdzie mieszkaliśmy w komorze [...]
1 komentarz



































Najnowsze komentarze