Uzdrowiskowy Szpital „Krystyna” w Busku-Zdroju - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Wyniki dla:

? wyborcza: ? Maciej Gawin dyscyplinarnie zwolniony z uzdrowiska. Mimo negatywnej opinii sejmiku | MG: Nie rezygnuję , walczę dalej o prawa załogi.

6 czerwca 2023

We wtorek rano ( JKR: 6 czerwca 2023) radny Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Maciej Gawin otrzymał dyscyplinarne zwolnienie z pracy. Przez ostatnie cztery lata był dyrektorem szpitala „Krystyna” Uzdrowiska Busko-Zdrój. – informuje 6.06.2023 portal kielce.wyborcza.pl [...]

20 komentarzy

Bezpieczne Uzdrowisko Busko-Zdrój. Świadczenia odbywają się w pełnym zabezpieczeniu sanitarno-epidemiologicznym

29 kwietnia 2021

Uzdrowiska w całym regionie zapełniają się kuracjuszami. Zwiększa się także, oferta dedykowana pacjentom po przebyciu COVID-19. W obiektach na terenie województwa świętokrzyskiego realizowane świadczenia odbywają się w pełnym zabezpieczeniu sanitarno-epidemiologicznym. – informuje Dział [...]

24 komentarze

Wojciech Lubawski odwołany ze stanowiska prezesa Uzdrowiska Busko-Zdrój. Decyzję podjęła w czwartek rada nadzorcza spółki

11 lutego 2021

Rada Nadzorcza spółki „Uzdrowisko Busko-Zdrój” podjęła decyzję o odwołaniu Wojciecha Lubawskiego ze stanowiska prezesa zarządu uzdrowiska. Jednocześnie, rada powierzyła na trzy miesiące pełnienie obowiązków prezesa Stanisławowi Grzesiakowi, dotychczasowemu członkowi Rady Nadzorczej.. – [...]

27 komentarzy

ED: Wojna w Uzdrowisku Busko-Zdrój. Prezes Lubawski kontra dyrektor „Krystyny” i radny sejmiku Maciej Gawin. Padają wzajemne oskarżenia

3 lutego 2021

Wojna w Uzdrowisku Busko-Zdrój. Prezes Wojciech Lubawski kontra dyrektor szpitala „Krystyna” i radny sejmiku z klubu Prawa i Sprawiedliwości Maciej Gawin. Padają wzajemne oskarżenia. Wojciech Lubawski mówi o sabotażu i narażaniu przedsiębiorstwa na straty finansowe. Maciej Gawin [...]

102 komentarze

RK: Buska „Krystyna” będzie leczyła zakażonych SARS-CoV-2

9 listopada 2020

Uzdrowiskowy Szpital „Krystyna” w Busku-Zdroju, decyzją wojewody Zbigniewa Koniusza, jako kolejna świętokrzyska placówka  zostanie przekształcony w lecznicę, w której hospitalizowani będą pacjenci chorzy na COVID-19. Pierwsi pacjenci powinni zostać przyjęci 16 listopada.– informuje Radio [...]

28 komentarzy
Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl