Wyniki dla:
Dwa nowoczesne „Solarisy” będą wkrótce wozić pasażerów komunikacji publicznej w Pińczowie | TVP3: 3,5 mln pasażerów w ciągu roku skorzystało z bezpłatnej komunikacji miejskiej w Starachowicach | JKR: A w Busku?…
23 kwietnia 2023
Dwa fabrycznie nowe autobusy miejskie „Solaris” dojechały dziś do Pińczowa. Są to nowoczesne, niskopodłogowe pojazdy z napędem hybrydowym. W każdym z nich znajduje się 25 miejsc siedzących, a jednocześnie może nim podróżować 86 osób. Zapewnią mieszkańcom, zwłaszcza starszym, komfortowe i [...]
7 komentarzy






























Najnowsze komentarze