UMiG - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Wyniki dla:

18 mln zł z „Polskiego Ładu” trafiło do gminy Busko-Zdrój. Z tego 8.2 mln pójdzie na przedszkola, 6.7 mln na kanalizację wsi, a 3.316.700 zł na rewitalizację ratusza… | 🟥 JKR: …który jest zachowanym reliktem Gestapo/SS

10 listopada 2022

31 maja 2022 r Radio Kielce poinformowało’, iż z Programu Inwestycji Strategicznych, czyli pakietu społeczno-gospodarczych reform „Polski Ład”, do gminy Busko-Zdrój trafi 18 mln zł. Pieniądze te dofinansują rozbudowę i modernicację 2 przedszkoli, budowę kanalizacji w Kawczycach i [...]

58 komentarzy
Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl