Wyniki dla:
RK: Samorząd wojewódzki poszukuje prezesa Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A.
Kto zostanie prezesem spółki Uzdrowisko Busko-Zdrój zdecyduje konkurs. Na taką formę obsady tego stanowiska zdecydował się Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego. Przez ostatnie lata spółką kierowali ludzie związani z Prawem i Sprawiedliwością. – informuje 12.07.2024 portal [...]
4 komentarzeED: W Uzdrowisku Busko-Zdrój 15.01.2024 odbyła się LXIX Sesja Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Tematem głównym obrad była kondycja finansowa i strategia rozwoju UBZ. Duże emocje jeszcze przed sesją [FOTO | VIDEO]
W poniedziałek, 15 stycznia, w sali konferencyjnej Sanatorium Marconi w Busku obradował świętokrzyski sejmik. Tematem była kondycja finansowa i strategia rozwoju miejscowego Uzdrowiska. Kierownictwo firmy przekonywało, że spółka jest w świetnej kondycji. Opozycyjni radni nie kryli rozczarowania [...]
11 komentarzy? ED: Magdalena Konieczna-Różycka 28.12.2023 złożyła rezygnację ze stanowiska członka zarządu Uzdrowiska Busko-Zdrój. Sprawa referendum w sprawie jej odwołania, stała się bezprzedmiotowa
Magdalena Konieczna-Różycka nie jest już członkiem zarządu Uzdrowiska Busko-Zdrój. Zrezygnowała 28 grudnia 2023. W związku z tym ciągnąca się od dłuższego czasu sprawa referendum nad jej odwołaniem stała się nieaktualna. – informuje 9.01.2024 portal Echo Dnia >>> Marszałek ostro [...]
23 komentarzeED: Kiedy referendum nad odwołaniem Magdaleny Koniecznej-Różyckiej z zarządu Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A.?| w.: Kolejny krok zrobiony, ale terminu referendum wciąż nie ma
Wciąż nie wiadomo, kiedy odbędzie się referendum nad odwołaniem Magdaleny Koniecznej-Różyckiej ze stanowiska reprezentującego załogę członka zarządu spółki Uzdrowisko Busko-Zdrój. Na razie ustalono jedynie, że będzie trwało dwa dni. – informuje 08.09.2023 portal Echo Dnia Referendum nad [...]
35 komentarzywyborcza: ✅ Rada nadzorcza zdecydowała. W uzdrowisku w Busku odbędzie się referendum | MG: PROSZĘ WAS BARDZO IDŹCIE LICZNIE NA REFERENDUM
W Uzdrowisku Busko-Zdrój S.A. odbędzie się referendum w sprawie odwołana z funkcji członkini zarządu Magdaleny Koniecznej-Różyckiej. Taką decyzję podjęła obradująca w piątek, 21 lipca, późnym popołudniem, rada nadzorcza spółki. Ustalono, że referendum ma się odbyć w ciągu miesiąca. – [...]
6 komentarzy? wyborcza: Co z referendum w Uzdrowisku Busko-Zdrój? Radny dyrektor twierdzi, że „podpisy rozeszły się po zakładzie”, a „ludzie są wystraszeni” | Pisma do RN i UODO
Radny dyrektor Maciej Gawin zarzuca, że lista z podpisami poparcia za organizacją referendum w Uzdrowisku Busko-Zdrój jest rozpowszechniana po zakładzie, a pracownicy są wystraszeni. Zarząd uzdrowiska twierdzi, że to nieprawda. – informuje 17.05.2023 portal wyborcza.pl 131 podpisów, [...]
21 komentarzy? wyborcza: W uzdrowisku załoga odwoła członkinię zarządu? Radny-dyrektor zebrał 131 podpisów | MG: „15.05 złożyłem wniosek w sprawie odwołania. Do 30 dni odbędzie się referendum”
Wiele wskazuje na to, że w ciągu miesiąca w Uzdrowisku Busko-Zdrój dojdzie do referendum w sprawie odwołania członkini zarządu spółki Magdaleny Koniecznej-Różyckiej. – informuje 15.05.2023 portal kielce.wyborcza.pl – Pan Gawin zebrał podpisy. Dokumenty miałem może przez minutę w [...]
22 komentarze? wyborcza: Czy i kto rozdawał w Uzdrowisku Busko-Zdrój alkohol? Policja dostała zgłoszenie, że to pracownik spółki…
Około godziny 14 w czwartek (red: 6.04.2023) policja dostała zgłoszenie, że na terenie Uzdrowiska Busko-Zdrój ktoś rozdaje alkohol. – informuje 6.04.2023 portal kielce.wyborcza.pl – Otrzymaliśmy zgłoszenie, że jakiś mężczyzna na terenie uzdrowiska rozdaje alkohol – [...]
12 komentarzywyborcza: „To kara za moją działalność związkową”. Pielęgniarka trafiła do szpitala, a w spółce zapowiadają, że może być ukarana
Ośmiodniowym pobytem w szpitalu skończyło się dla szefowej związku zawodowego Uzdrowiska Busko-Zdrój spotkanie z władzami spółki. Pielęgniarka zarzuca, że wymierzono jej karę za działalność związkową. W uzdrowisku zaprzeczają. – informuje 22.12.2022 portal wyborcza.pl – To jest [...]
13 komentarzywyborcza: Urzędnik z Wąchocka dołącza do ekipy nadzorującej uzdrowisko w Busku. Marszałek: Mamy pewną bazę
Zarząd województwa świętokrzyskiego chce powołać Michała Markowskiego w skład rady nadzorczej Uzdrowiska Busko-Zdrój. Obecnie pracuje on w urzędzie w Wąchocku. – informuje 13.10.2022 portal kielce.wyborcza.pl Decyzja w sprawie Markowskiego zapadła dwa tygodnie temu podczas posiedzenia [...]
1 komentarz






































Najnowsze komentarze