Turniej bilardowy - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Wyniki dla:

BOSiR: Turniej bilardowy z udziałem zawodników UKS „Miłek” i Dominiki Pawełczyk, brązowej medalistki Mistrzostw Świata juniorek [FOTO]

12 marca 2022

W piątkowe popołudnie, 11 marca 2022 r., w holu Pływalni Miejskiej w Busku-Zdroju odbył się otwarty turniej bilardowy z udziałem zawodników UKS „Miłek” i Dominiki Pawełczyk, brązowej medalistki Mistrzostw Świata juniorek. Organizatorem imprezy był Ośrodek Sportu i Rekreacji w [...]

0 komentarzy
Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl