Tomasz G. - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Wyniki dla:

🟥 ED: Dyrektor szkoły średniej w Busku, który ukradł pół miliona złotych z uczniowskich zbiórek został skazany 🟥 TVN24: Setki tysięcy złotych miały być na pomoc rodzinom, ale zniknęły z kasy. Wyrok dla księgowej PCPR

22 lutego 2024

Na dwa lata i 10 miesięcy więzienia został skazany Tomasz G., były dyrektor jednej ze szkół średnich w Busku-Zdroju. Mężczyzna był oskarżony o przywłaszczenie ponad 500 tys. złotych ze zbiórek uczniowskich. W sądzie tłumaczył, że był uzależniony od hazardu, a pieniądze wydał na zakłady [...]

26 komentarzy
Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl