Wyniki dla:
🟥 ED: Dyrektor szkoły średniej w Busku, który ukradł pół miliona złotych z uczniowskich zbiórek został skazany 🟥 TVN24: Setki tysięcy złotych miały być na pomoc rodzinom, ale zniknęły z kasy. Wyrok dla księgowej PCPR
22 lutego 2024
Na dwa lata i 10 miesięcy więzienia został skazany Tomasz G., były dyrektor jednej ze szkół średnich w Busku-Zdroju. Mężczyzna był oskarżony o przywłaszczenie ponad 500 tys. złotych ze zbiórek uczniowskich. W sądzie tłumaczył, że był uzależniony od hazardu, a pieniądze wydał na zakłady [...]
26 komentarzy






























Najnowsze komentarze