Wyniki dla:
🟥 Łukasz Nowak: Pan BOSiR źle zarządza zasobami kadrowymi. Nieporządek w toalecie na Skateparku
– Witam, Jestem przekonany, że mój list wyraża zdanie wielu mieszkańców korzystających z tzw. skateparku przy Stawie Niemieckim. Przed kilkoma miesiącami pan dyrektor Kornaś narzekał na sesji Rady Miejskiej na nieporządek (mówiąc wprost: ordynarny chlew) zostawiany przez niektórych [...]
9 komentarzy? Uroczystość Wszystkich Świętych już pojutrze. W okolicy buskiego cmentarza duży ruch. Są kwiaty, są znicze, dobra pogoda i przybyło również toalet ?⛔ W dniach 31.10÷1.11 czasowa zmiany w organizacji ruchu przy cmentarzu[FOTO]
Pojutrze, w środę Uroczystość Wszystkich Świętych, nazajutrz, 2 listopada, Dzień Zaduszny. Pogoda dziś nadal przyjazna – było słonecznie i ciepło. Na cmentarzu od rana sporo odwiedzających, z godziny na godzinę przybywało kwiatów i płonących zniczy, coraz bardziej czuć atmosferę tych [...]
0 komentarzy?? Uroczystość Wszystkich Świętych już za kilka dni. W okolicy buskiego cmentarza duży ruch i…. brak toalet. Czy aby służby miejskie nie zaspały?
Jak co roku, już za kilka dni, 1 listopada będziemy celebrować Uroczystość Wszystkich Świętych i nazajutrz, 2 listopada Dzień Zaduszny. Dni te dla wielu z nas kojarzą się z wizytą na cmentarzu, odwiedzinami grobów bliskich i znajomych osób, zapaleniem zniczy i złożeniem kwiatów. Od kilku już [...]
2 komentarzeTP: ?„Fizjologiczny problem”. „W uzdrowiskowym kurorcie Busko-Zdrój zdarza się, że nie jest otwarty ani jeden szalet miejski”
To jest żenujące! W Busku-Zdroju – mieście, które jest kurortem uzdrowiskowym zdarza się, że nie jest otwarty ani jeden szalet miejski. Wszystkie pozamykane na kłódkę. To przykre i rozczarowujące, że władze Busku-Zdroju nie potrafią zapewnić mieszkańcom i kuracjuszom dostępu do podstawowych [...]
11 komentarzy
































Najnowsze komentarze