Wyniki dla:
Łukasz Nowak: Kolejny udany wernisaż. 6 maja 2025 otwarciem wystawy Doroty Górczyńskiej-Bacik „Inspiracje” zainaugurowano galerię sztuki w Zamku Dersława [FOTO]
– We wtorek 6 maja 2025 roku miałem przyjemność uczestniczyć w wernisażu wystawy Doroty Górczyńskiej-Bacik „Inspiracje”, który odbył się w Zamku Dersława. Frekwencja była wprawdzie mniejsza, niż 25 kwietnia w Galerii SztukaFe, ale jakość prezentowanej sztuki, tudzież [...]
50 komentarzy🎨 Galeria Sztuki Gromada: Wernisaż wystawy „Świętokrzyskie Krajobrazy – Buskie Ponidzie 2024” prezentującej plony ubiegłorocznego Ogólnopolskiego Pleneru Malarsko-Fotograficznego
– Dzisiejsze sobotnie popołudnie jest wyjątkowe ponieważ mamy okazję przedstawić Państwu niesamowitą wystawę „Świętokrzyskie Krajobrazy – Buskie Ponidzie 2024”. – informuje 22.03.2024 świeżo po uroczystej inauguracji nowej ekspozycji w Galerii Sztuki Gromada Hotel Gromada w [...]
5 komentarzy🎨 Galeria Sztuki Gromada: Wernisaż interdyscyplinarnej wystawy „W Czerwieni” – Hotel Gromada w Busku-Zdroju, 15 lutego 2025 [VIDEO]
Przedstawiamy video relację z sobotniego wernisażu interdyscyplinarnej wystawy „W Czerwieni” w Galerii Sztuki Gromada, wydarzenia, zainaugurowanego 15 lutego 2025 r. o godzinie 16:00 w Hotelu Gromada w Busku-Zdroju. _______________ _______________ >>> Wernisaż wystawy „W [...]
0 komentarzy🎨 Galeria Sztuki Gromada: Wernisaż interdyscyplinarnej wystawy „W Czerwieni” – sobota 15.02.2025 r.[FOTO/VIDEO]
❤Takiej wystawy jeszcze nie było!❤ Prace 30 Artystów Zrzeszonych w Polskim Stowarzyszeniu Edukacji Plastycznej – Delegatura w Kielcach, wystawione w Galerii Sztuki Gromada w tak wyjątkowym walentynkowym czasie pozwalają nam poznać różne techniki malarskie. Ale co łączy prawie 50 prac [...]
24 komentarze🎨 Galeria Sztuki Gromada zaprasza na wernisaż interdyscyplinarnej wystawy „W Czerwieni” – Hotel Gromada, 15 lutego 2025 r., sobota, godz. 16:00 [VIDEO]
W najbliższą sobotę, 15 lutego 2025 r. w buskiej Galerii Sztuki Gromada nastąpi otwarcie nowej ekspozycji zatytułowanej „W CZERWIENI”. Na kolejnej, tym razem interdyscyplinarnej wystawie zaprezentowane zostanie ponad 50 dzieł 30 autorów. Początek wernisażu o godzinie 16:00. – [...]
0 komentarzy🎨 Galeria Sztuki Gromada: Wernisaż poplenerowej wystawy Międzynarodowego Pleneru Artystycznego PSEP z cyklu „ Świętokrzyskie Krajobrazy” – Hotel Gromada, 11.02.2024 r. godz. 16:00 [FOTORELACJA]
W minioną niedzielę, 11.02.2024 r. w buskiej Galerii Sztuki Gromada odbył się wernisaż poplenerowej wystawy prac twórców zrzeszonych w Polskim Stowarzyszeniu Edukacji Plastycznej w Kielcach powstałych podczas Międzynarodowego Pleneru Artystycznego z cyklu „Świętokrzyskie Krajobrazy” w Sielpi, [...]
0 komentarzy? Galeria Sztuki Gromada: Wernisaż poplenerowej wystawy Międzynarodowego Pleneru Artystycznego PSEP z cyklu „ Świętokrzyskie Krajobrazy – Hotel Gromada, 11.02.2024 r. godz. 16:00 [? WYWIAD | FOTO]
Zapraszamy już w najbliższą niedzielę 11.02.2024 r. na godzinę 16:00 do Galerii Sztuki Gromada na poplenerową wystawę Międzynarodowego Pleneru Artystycznego z cyklu „Świętokrzyskie Krajobrazy”. To wyjątkowa Wystawa, w której bierze udział 29 Artystów. A wszystko pod patronatem [...]
1 komentarz?? Kapitał Sztuki – Suplement 2023. Interdyscyplinarna wystawa zbiorowa w BWA Kielce – 19.01.2024, godz. 18:00
Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach zaprasza na wernisaż dorocznej wystawy interdyscyplinarnej „Kapitał sztuki – Suplement 2023”. Wydarzenie odbędzie się 19 stycznia o godz. 18:00. Ekspozycja jest podsumowaniem całorocznej pracy artystów, którzy biorą udział w tej ekspozycji. W tym roku jest [...]
0 komentarzy? Hotel Gromada: Wernisaż wystawy malarstwa Aleksandry Zuby-Benn – Galeria Sztuki Gromada, 11 listopada 2023 [FOTO]
W sobotnie popołudnie, 11 listopada 2023 r., w Galerii Sztuki Gromada miał miejsce wernisaż wystawy malarstwa Pani Aleksandry Zuby-Benn. Było kolejne, dziewiąte artystyczne wydarzenie w gościnnych progach buskiego Hotelu Gromada Medical SPA, w którym w październiku, na wystawie ”Recycling [...]
0 komentarzy„Śniadanie Artystów” w Buskiej Galerii Sztuki „Willa Polonia”. Spotkanie w smakowitych i miłych klimatach burmistrza Sikory i przedstawicieli władz samorządowych z lokalnymi twórcami
W miłej atmosferze odbyło się w minioną środę, 25.10.2023, w Buskiej Galerii Sztuki „Willa Polonia”, Aleja Adama Mickiewicza 7, spotkanie „Śniadanie Artystów”. Głównym tematem zebrania była propozycja wzajemnej współpracy lokalnych artystów z władzami samorządowymi, najważniejsze jednak było [...]
14 komentarzy







































Najnowsze komentarze