Wyniki dla:
eM: Polscy księża mistrzami Europy w halowej piłce nożnej!
26 lutego 2020
Reprezentacja Polski Księży, z czterema kapłanami z diecezji kieleckiej w składzie, wywalczyła w Czechach złoty medal halowych mistrzostw Europy w piłce nożnej rozgrywanych w dniach 17-21 luty br. „Biało-czerwoni” w finale pokonali po rzutach karnych 3:2 Bośnię i Hercegowinę. [...]
0 komentarzy






























Najnowsze komentarze