Wyniki dla:
Oficjalny debiut stowarzyszenia „Wspólnota Samorządowa Busko-Zdrój”
22 maja 2021
W piątkowe popołudnie 21 maja 2021r. w Busku-Zdroju odbyła się pierwsza konferencja prasowa nowo powstałego zrzeszenia „Wspólnota Samorządowa Busko-Zdrój”. Ogólne założenia i zakres działalności Stowarzyszenia zaprezentował mediom prezes Zarządu Maciej Gawin. – informuje [...]
42 komentarze





























Najnowsze komentarze