Rafał Mundry - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Wyniki dla:

onet: Mamy w Polsce najwięcej zgonów i najmniej urodzeń od II wojny światowej. „Dramat!”. A w Morawicy…

28 lutego 2021

Epidemia koronawirusa fatalnie wpływa na sytuację demograficzną w Polsce. „DGP” pisze wręcz o „stanie wyjątkowym”. Wg wstępnych danych w ciągu ostatniego roku odnotowano najmniej urodzeń od drugiej wojny światowej i jednocześnie najwięcej zgonów. „Dramat” [...]

16 komentarzy
Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl