rachunki - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Wyniki dla:

Szefowie firm ciepłowniczych łapią się za głowy. Węgiel drożeje i mimo to znika ze składów. Szykują się potężne podwyżki opłat | A w Busku?

27 kwietnia 2022

Od 30 do 100 procent – tyle może we wrześniu wzrosnąć cena ciepła sieciowego z miejskich instalacji ciepłowniczych. Szefowie firm mówią, że sytuacja jest dramatyczna. – informuje 26 kwietnia 2022 portal nto.pl’ – W ubiegłym roku kupowałem miał węglowy po 300 złotych za tonę [...]

5 komentarzy
Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl