Wyniki dla:
🔲 Burmistrz zaprasza na spotkanie w ramach konsultacji społecznych dotyczących projektu „Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Busko-Zdrój 2030+” – BSCK, 31.03.2025 r., godz. 18:00
31 marca 2025
Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój zaprasza mieszkańców na spotkanie otwarte w ramach konsultacji społecznych dotyczących projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Busko-Zdrój 2030+. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 31 marca 2025 roku o godz. 18:00 w auli Buskiego Samorządowego [...]
17 komentarzy






























Najnowsze komentarze