podwyżka śmieci - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Wyniki dla:

A w Busku od października PODWYŻKA ZA WYWÓZ ŚMIECI z 14,50 zł na 21,50 zł/osoby !!! BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ !!!

6 września 2020

A w Busku? Było w zeszłym roku 7 zł, od stycznia tego roku nastało 14,50 zł, a teraz ma być 21,50 zł.!!!!!!!!! BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ !!! „Wybraliśta” Sikorę, to teraz „mota”… – napisał na infobusko.pl w pełnych emocji 2 komentarzach MMMMMMMM   Do informacji dołączone są dwa linki na [...]

52 komentarze
Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl