podtopienie - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Wyniki dla:

TP: ? „Mamy dosyć! Chcemy kanalizacji na ul. Partyzantów. Niech władze miasta coś z tym w końcu zrobią”

19 września 2021

– W czasie opadów samochody oblewają przechodzących ludzi brudną i śmierdzącą wodą. Zdarzają się sytuacje, że uszkodzone pojazdy jadą chodnikiem. Starsi ludzi idą pieszo z wielkim trudem i obawą, a władze miasta nic z tym nie robią od lat. Sytuacja ich przerasta, albo nie interesują ich nasze [...]

6 komentarzy
Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl