Stowarzyszenie Przyjazne Kielce: Najbardziej aktualna lista kandydatów na prezydenta Kielce w najbliższych wyborach samorządowych. | JKR: A w Busku? - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Stowarzyszenie Przyjazne Kielce: Najbardziej aktualna lista kandydatów na prezydenta Kielce w najbliższych wyborach samorządowych. | JKR: A w Busku?

24 czerwca 2022 | | | 5 komentarzy

Zamieszczamy najbardziej aktualną listę kandydatów w najbliższych wyborach prezydenckich. Oczywiście, jest jeszcze kilkanaście miesięcy, więc mogą zajść zmiany (część kandydatów ma zamiar startować w wyborach parlamentarnych, część muszą zatwierdzić centrale partyjne w Warszawie, itd.), ale z pozyskanych przez nas informacji – to obecnie najbardziej prawdopodobny zestaw. – informuje 21.06.2022 na swoim fb profilu Stowarzyszenie Przyjazne Kielce

Naszym zdaniem – pisze na swoim fb profilu Stowarzyszenie Przyjazne Kielce – to pierwsze wybory od lat, w których nie wiadomo, nie tylko kto wygra, ale nawet kto będzie w drugiej turze.

Lista kandydatów:
○ Chłodnicki Marcin – Lewica
Gosek Mariusz’ – Solidarna Polska
○ Kasprzyk Rafał – Polska 2050
○ Kisiel Dariusz – Ruch Marka Materka
○ Lewicki Dawid – Konfederacja
○ Stępniewski Marcin – Prawo i Sprawiedliwość
Suchański Kamil’ – Bezpartyjni i Niezależni
Wenta Bogdan’ – Wspólne Kielce
○ Winiarska Joanna – Komitet własny
○ Wojda Agata – Koalicja Obywatelska

(kolejność alfabetyczna)

STOWARZYSZENIE PRZYJAZNE KIELCE OŚWIADCZA, ŻE W KIELCACH TRZEBA ROCZNIE TWORZYĆ MINIMUM 5 HEKTARÓW TERENÓW INWESTYCYJNYCH

ORAZ – PRZEZNACZAĆ MIN. 12-18 MLN ROCZNIE NA REMONTY ULIC W BUDŻECIE MIASTA

A TAKŻE – A MOŻE PRZEDE WSZYSTKIM, PRZESTAĆ ZATRUDNIAĆ GDZIE SIĘ TYLKO DA, ZNAJOMYCH, RODZINĘ I PARTYJNIAKÓW

źródło: Stowarzyszenie Przyjazne Kielce♂


Jarosław Kruk: A w Busku jest jak jest, po prostu…

 ◙ Podobne informacje:

onet: Do dwóch razy sztuka. Mariusz Gosek prezesem Solidarnej Polski w Świętokrzyskiem

NM: Na kieleckim KSM-ie radni, dzieci i młodzież posadzili drzewa [WIDEO, ZDJĘCIA] – w Busku urzędnicy odsyłają przedszkolaki na Zimne Wody

eM: Olbrzymie tereny inwestycyjne w Kielcach? Radni Porozumienia przedstawili swój pomysł – a w Busku?

eM: Dariusz Kisiel rezygnuje z członkostwa w klubie radnych PiS | A w Busku?…

Radny Dariusz Kisiel: 37 mln na teatr dla kukiełek, a tylko 3 mln na na uzbrojenie terenów produkcyjnych. Czy tak powinna wyglądać strategia rozwoju tego miasta? | JKR: „Twoja twarz brzmi znajomo”

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

5 odpowiedzi na “Stowarzyszenie Przyjazne Kielce: Najbardziej aktualna lista kandydatów na prezydenta Kielce w najbliższych wyborach samorządowych. | JKR: A w Busku?”

 1. Ha ha pisze:

  Tego pisowskiego kandydacika to znam i pamiętam, jak w szkole średniej kilka razy z rzędu nie zdał z klasy do klasy, a teraz się zasądza na prezydenturę. Nic tylko do tego PiSu iść.

 2. Łukasz Nowak (ten od kolei) pisze:

  No to nieźle 🙂
  Gosek zasłynął wypowiedzią, że zawsze ma taki sam pogląd, jak jego boss zbigniew ZERO ziobro, bo nawet gdy ma własne inne zdanie, to jest ono dla niego mniej ważne, od tego, które mu narzuca jego guru.

 3. Z up. Marka Podymy pisze:

  Wy wszyscy musicie zmienić pogląd na życie Prędzej wielbłąd wejdzie przez ucho ucieknę niż bogaty do królestwa niebieskiego. Tymczasem możni naszego buska słabych i biednych nazywają zerami, niudacznikami .Zacznijcie w końcu traktować ewangelię na serio. Ostatnio właściciel hotelu Golebieski umarł i hoteli nie zabrał do grobu.Czlowiek,ktory nie ma nic nikogo nie oszukał nie zabił nie okrad.Pierwsi będą ostatnimi a ostatni pierwszymi.ps.Niewymierzajcie sobie sprawiedliwości – do mnie należy pomsta.

 4. Amen pisze:

  Poprzednik ma rację!

  Dziś oficjele naszej gminy na co dzień traktujący m. in. mieszkańców Górki jako „patologię” żegnali w BSCK x. Marka Podymę przechodzącego na emeryturę.

  Czuję niesmak gdy ludzie pogardzający słabszymi deklarują przywiązanie do wartości chrześcijańskich.

  Jeśli kto jest niewierzący, albo wierzący w inną religię, no to może ma taki pogląd.

  Ale w chrześcijaństwie jest mocny akcent na pomoc słabszym (chorym, ubogim, itd.). W islamie z tego co wiem podobnie. Jak nazwać sytuację, gdy ktoś podjeżdża mercedesem („w kolorze black”) np. na wigilię u Alberta, czy do BSCK na pożegnanie proboszcza, mówi pięknie o potrzebie pomagania bliźnim, a potem odjeżdża i podejmuje decyzje poniżające tych bliźnich, na przykład pozbawiające ich dostępu do prysznica?

 5. Teoria do Amen pisze:

  „Jak nazwać sytuację, gdy ktoś podjeżdża mercedesem („w kolorze black”) np. na wigilię u Alberta, czy do BSCK na pożegnanie proboszcza, mówi pięknie o potrzebie pomagania bliźnim, a potem odjeżdża i podejmuje decyzje poniżające tych bliźnich, na przykład pozbawiające ich dostępu do prysznica?” – z psychiatrycznego punktu widzenia to wygląda mi na schizofrenię, z socjologicznego zaś na totalny cynizm. A czy można wiedzieć o kogo chodzi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl