RK: S7 przez całe województwo jeszcze w tym roku? [WIDEO, ZDJĘCIA] - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

RK: S7 przez całe województwo jeszcze w tym roku? [WIDEO, ZDJĘCIA]

14 marca 2019 | Radio Kielce Mateusz Kaczmarczyk 13.03.2019 / Jarosław Kruk 14.03.2019 | | 0 komentarzy

Wszystko wskazuje na to, że jeszcze przed końcem tego roku będzie można przejechać ekspresową „siódemką” przez całe województwo świętokrzyskie na trasie Kraków – Warszawa . Prace nad budową odcinka drogi od Skarżyska-Kamiennej do granicy z województwem mazowieckim są już na półmetku, dlatego niewykluczone, że znacząco przed terminem, jezdnie zostaną udostępnione pojazdom.

źródło: Wikipedia

Inwestycja, która w całości ma zakończyć się w maju przyszłego roku, domknie świętokrzyski odcinek ekspresowej drogi S7. Trasa będzie… – cały artykuł ze zdjęciami i video na źródłowej stronie Radia Kielce – po kliknięciu na link

Dzięki wykonanym już odcinkom trasy, a zwłaszcza niedawno oddanej – 19 październiaka ubiegłego roku – obwodnicy Radomia, czas przejazdu z Buska przez Kielce do Warszawy uległ znacznemu skróceniu.

◙ Podobne informacje:

grafika tytułowa: autor: Miko101 / Wikipedia

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl