RK: Kto nowym prezesem Uzdrowiska? Na giełdzie nazwisk dwie osoby - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

RK: Kto nowym prezesem Uzdrowiska? Na giełdzie nazwisk dwie osoby

9 lutego 2019 | Radio Kielce Iwona Murawska 08.02.2019 / Jarosław Kruk 09.02.2019 | | 2 komentarze

W najbliższy poniedziałek, 11.02,  odbędzie się posiedzenie rady nadzorczej Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A.. W porządku obrad znalazł się punkt dotyczący odwołania obecnego prezesa spółki Wojciecha Legawca oraz powołania nowego.

Zbigniew Duda czy Wojciech Lubawski (z prwej) – kto zostanie nowym prezesem Uzdrowiska? / źródło: FB, Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A

Zatwierdzona przez Zarząd województwa świętokrzyskiego nowa Rada Nadzorcza na poniedziałkowej sesji podjąć ma decyzję o odwołaniu obecnego prezesa i wyznaczyć jego następcę. Wśród najpoważniejszych kandydatów wymienia się byłego starostę ostrowieckiego Zbigniewa Dudę i byłego prezydenta Kielc Wojciecha Lubawskiego.

Uzdrowisko Busko-Zdrój jest spółką podległą… – całość informacji na źródłowej stronie Radia Kielce – po kliknięciu na link


Jak przypomina „Echo Dnia” etat prezesa Uzdrowiska Busko-Zdrój należy do najlepiej opłacanych w Świętokrzyskiem, roczne zarobki kształtują się na poziomie około 330 tysięcy złotych brutto.

Kto przejmie stery po Wojciechu Legawcu dowiemy się niebawem. Kto według Państwa powinien zostać szefem Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A.? – opinię można zamieścić w komentarzach.

 

◙ Podobne informacje:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

2 odpowiedzi na “RK: Kto nowym prezesem Uzdrowiska? Na giełdzie nazwisk dwie osoby”

  1. Adrian pisze:

    Ja przewiduję że Lubawski. On ma jak słyszałem poparcie Warszawy. Za Dudą stoi kielecki PiS. Okaże się niedługo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl