RK: Kto nowym prezesem Uzdrowiska? Na giełdzie nazwisk dwie osoby - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

RK: Kto nowym prezesem Uzdrowiska? Na giełdzie nazwisk dwie osoby

9 lutego 2019 | Radio Kielce Iwona Murawska 08.02.2019 / Jarosław Kruk 09.02.2019 | | 2 komentarze

W najbliższy poniedziałek, 11.02,  odbędzie się posiedzenie rady nadzorczej Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A.. W porządku obrad znalazł się punkt dotyczący odwołania obecnego prezesa spółki Wojciecha Legawca oraz powołania nowego.

Zbigniew Duda czy Wojciech Lubawski (z prwej) – kto zostanie nowym prezesem Uzdrowiska? / źródło: FB, Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A

Zatwierdzona przez Zarząd województwa świętokrzyskiego nowa Rada Nadzorcza na poniedziałkowej sesji podjąć ma decyzję o odwołaniu obecnego prezesa i wyznaczyć jego następcę. Wśród najpoważniejszych kandydatów wymienia się byłego starostę ostrowieckiego Zbigniewa Dudę i byłego prezydenta Kielc Wojciecha Lubawskiego.

Uzdrowisko Busko-Zdrój jest spółką podległą… – całość informacji na źródłowej stronie Radia Kielce – po kliknięciu na link


Jak przypomina „Echo Dnia” etat prezesa Uzdrowiska Busko-Zdrój należy do najlepiej opłacanych w Świętokrzyskiem, roczne zarobki kształtują się na poziomie około 330 tysięcy złotych brutto.

Kto przejmie stery po Wojciechu Legawcu dowiemy się niebawem. Kto według Państwa powinien zostać szefem Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A.? – opinię można zamieścić w komentarzach.

 

◙ Podobne informacje:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

2 odpowiedzi na “RK: Kto nowym prezesem Uzdrowiska? Na giełdzie nazwisk dwie osoby”

  1. Adrian pisze:

    Ja przewiduję że Lubawski. On ma jak słyszałem poparcie Warszawy. Za Dudą stoi kielecki PiS. Okaże się niedługo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl