RK: Rewelacyjny występ świętokrzyskiej młodzieży na Mistrzostwach Europy Juniorów w Bilard. 🥇🥇🥈Mistrzowski popis Dominiki Pawełczyk z UKS Miłek Wiślica! [VIDEO] - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

4 sierpnia 2022 | | | 0 komentarzy

Świętokrzyscy sportowcy z siedmioma medalami, w tym trzema złotymi, wracają z Mistrzostw Europy Juniorów w Bilard, które zostały rozegrane w Bułgarii. – informuje 03.08.2022 portal Radio Kielce

Najlepiej z całej reprezentacji Polski spisała się Dominika Pawełczyk – UKS Miłek Wiślica, która wywalczyła złoty medal indywidualnie w 10 bil, złoty drużynowo oraz srebrny w 8 bil i otrzymała nominację na mistrzostwa świata juniorów, które w grudniu odbędą się w Puerto Rico♂.

Radio Kielce [26.07.2022]: – Czworo reprezentantów województwa świętokrzyskiego wyleci we wtorek do Bułgarii na Mistrzostwa Europy Juniorów w Bilard, które będą rozgrywane w mieście Petricz…♂

Michał Wiech z Nosanu Kielce zdobył indywidualnie srebro w 14/1 oraz złoto w grach drużynowych. Złoto drużynowo wywalczyła jego klubowa koleżanka… – cały artykuł i kolejne zdjęcia na źródłowej stronie Radio Kielce oraz na fb profilu Dominiki Pawełczyk

Tak Dominika Pawełczyk zdobywa złoty medal w odmianę „10 bil” na Mistrzostwach Europy Juniorów odbywających się w Petrich, w Bułgarii w dniach 27.07 – 03.08.2022 r. BRAWO MIKA !!!

Jarosław Kruk: Gromkie brawa i szczere gratulacje dla naszej Mistrzyni i dla jej trenerów!

◙ Podobne informacje:

Powołania na rok 2022 do kadr narodowych w bilard. Wśród powołanych Dominika Pawełczyk z UKS Miłek Wiślica

bcpl: Dominika Pawełczyk brązową medalistką Mistrzostw Świata juniorek w bilard | JKR: A w Busku…

Dominika Pawełczyk z UKS Miłek Wiślica mistrzynią Europy! Polska wygrała klasyfikację medalową Mistrzostw !

Dominika Pawełczyk z UKS Miłek Wiślica Wicemistrzynią Polski w Bilard!

BOSiR: Turniej bilardowy z udziałem zawodników UKS „Miłek” i Dominiki Pawełczyk, brązowej medalistki Mistrzostw Świata juniorek [FOTO]

Wielki i niespodziewany sukces buskiej 16-latki. Karolina Kolarz mistrzynią świata juniorek w castingu! Świetny występ reprezentacji PZW na mistrzostwach w Budapeszcie.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.