PSCK: "Zoom na Ponidzie" - wystawa makrofotografii ponidziańskiej przyrody - Pińczów, 4 sierpnia, 20:00 - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

PSCK: „Zoom na Ponidzie” – wystawa makrofotografii ponidziańskiej przyrody – Pińczów, 4 sierpnia, 20:00

4 sierpnia 2022 | | | 0 komentarzy

Ponad 30 zdjęć pokazujących w formacie makro wyjątkowość ponidziańskiej przyrody zobaczymy na wystawie fotografii „Zoom na Ponidzie”, która zostanie otwarta w czwartek 4 sierpnia o godzinie 20:00 w PSCK. informuje Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury’

Na wystawie zaprezentowane zostaną wyselekcjonowane zdjęcia będące pokłosiem czerwcowych warsztatów makrofotografii, które prowadził Bartłomiej Nurczyński. Autorami zdjęć są uczestnicy warsztatów fotografii makro zrealizowanych przez Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury w ramach projektu „Mikrokosmos kultury”. Zdjęcia wydrukowane zostały w formie plansz wielkoformatowych i po wernisażu umieszczone zostaną czasowo w przestrzeni miejskiej Pińczowa.

Uroczystemu wernisażowi wystawy towarzyszyć będzie klimatyczny koncert „Inspiracje” w wykonaniu multiinstrumentalistki i wokalistki Oliwii Skrzypczyk.

Oliwia Skrzypczyk♂ – Absolwentka Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Gra na altówce, skrzypcach, mandolinie i fortepianie. Laureatka wielu prestiżowych konkursów międzynarodowych i ogólnopolskich. Oliwia nagrywała muzykę do filmów oraz ubarwiała wiele projektów artystycznych w Polsce i za granicą. Współpracowała z wieloma czołowymi artystami polskiej i międzynarodowej sceny, takimi jak m.in. Rod Stewart, Placido Domingo, Andrea Bocelli, Michał Szpak, Edyta Górniak, Zbigniew Wodecki, Maryla Rodowicz, Varius Manx.

 


„Zoom na Ponidzie”

? Kiedy: 4 sierpnia 2022 r.

⏰Czas: 20:00

?Gdzie: Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury, „Belweder”, ul. J. Piłsudskiego 2a, 28-400 Pińczów♂


Serdecznie zapraszamy!

 

źródło: PSCK♂

◙ Podobne informacje:

I ❤ Ponidzie: Konkurs fotograficzny „Wierzba w krajobrazie Ponidzia” rozstrzygnięty. A wierzb coraz mniej…

Piotr Kaleta, Wojciech P. Kowalczyk – „Busko Nostalgicznie” – wernisaż wystawy w Domu Zdrojowym, 1.08.2022 (foto/wkrótce video)

I ❤ BZ: Nowe zdjęcia na stronie „Busko Nostalgicznie”

Zapraszamy na Koncert Buskiej Orkiestry Zdrojowej – 13 lutego w BSCK

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl