Przedłuża się uciążliwy dla mieszkańców remont ul. Dygasińskiego w Busku-Zdroju - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Przedłuża się uciążliwy dla mieszkańców remont ul. Dygasińskiego w Busku-Zdroju

11 lipca 2018 | Kamil Oliwkiewicz | | 0 komentarzy

Księżycowy wygląd ul. Dygasińskiego – jak długo jeszcze?

Do naszego Stowarzyszenia „Nasz Region Ponidzie” zwrócili się mieszkańcy ulicy Dygasińskiego. Ulica ta wygląda obecnie jak poligon, na którym doświadczenia z kierowcami i mieszkańcami prowadzi wykonawca i władze miasta. Jak ustaliliśmy problemem w położeniu asfaltu są zamarzające przyłącza remontowanego kilka lat temu wodociągu. Rury idą dość płytko pod powierzchnią ziemi i przy kilku posesjach, zimą zamarza w nich woda. Za taki stan rzeczy odpowiadają służby gminne, które odbierały wodociąg. Dlaczego z placu budowy zniknęły maszyny i przeniesiono je na inną budowaną ulicę, przy której nikt nie mieszka i powstaje w polach? Dlaczego rury wodociągowe zakopane są na głębokości około 100 cm? Burmistrz tłumaczy i wyjaśnia, …jednak Busko Potrzebuje Zmian.

Kamil Oliwkiewicz

◙ Linki zewnętrzne:
Radio Kielce: Uciążliwy remont w Busku. Końca prac nie widać

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl