Lucyna Wojnowska drugą wiceprzewodniczącą buskiej Rady Miejskiej - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Lucyna Wojnowska drugą wiceprzewodniczącą buskiej Rady Miejskiej

1 lutego 2019 | Jarosław Kruk | | 0 komentarzy

Od czwartku, 31.01, buska Rada Miejska obraduje w pełnym 21 osobowym składzie. Obsadzony został również wakat drugiego wiceprzewodniczącego

Materiał wyborczy: Komitet Wyborczy Porozumienie Samorządowe Busko-Zdrój, 2014.

Podczas IV sesji RM ślubowanie złożyła Lucyna Wojnowska. Mandat radnej zdobyła w październikowych wyborach, startując z listy KW Porozumienie Samorządowe, jednak z przyczyn zdrowotnych do tej pory nie brała udziału w obradach buskiego parlamentu. W czwartek dyrektorka ZSTiO  złożyła uroczyste ślubowanie i na tej samej sesji została jednogłośnie wybrana na drugiego wiceprzewodniczącego rady.
Za stołem prezydialnym zajęła miejsce obok przewodniczącego Roberta Burchana i wiceprzewodniczącej Justyny Nurek.

Autoprezentacja wyborcza p. Lucyny Wojnowskiej z wyborów w 2014 r.:   Mam lat 44. Od 1985 roku mieszkam w Busku-Zdroju. Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Od 20 lat jestem nauczycielką matematyki, a od 14 lat pełnię funkcję dyrektora Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego w Busku – Zdroju. Jestem mężatką od 20 lat i wspólnie z mężem Grzegorzem wychowujemy dwie córki: Dominikę i Amelię. Posiadam wiele zainteresowań. Lubię podróże, ciekawą książkę, muzykę klasyczną. W wolnych chwilach zajmuję się domem i ogrodem. Najważniejsze dla mnie jest dobro drugiego człowieka, dlatego nigdy nie odmawiam pomocy innym. 

◙ podobne wiadomości:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl