KP PSP Busko-Zdrój: Uroczyste pożegnanie ze służbą brygadiera Zbigniewa Dziurewicza - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

KP PSP Busko-Zdrój: Uroczyste pożegnanie ze służbą brygadiera Zbigniewa Dziurewicza

6 lutego 2019 | bryg. Marek Lis 04 luty 2019/ Jarosław Kruk 20190206 | | 1 komentarz

Słoneczny czwartek, 31 stycznia 2019, roku był ostatnim dniem służby bryg. Zbigniewa Dziurewicza, dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Busku-Zdroju.

Brygadier Zbigniew Dziurewicz (1. od prawej) / źródło: KP PSP Busko-Zdrój

Z tej okazji przeprowadzono uroczysty apel z udziałem pracowników cywilnych, funkcjonariuszy   i kierownictwa buskiej komendy, a także zaproszonych gości. Podczas apelu Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Busku-Zdroju bryg. Artur Brachowicz podziękował bryg. Zbigniewowi Dziurewiczowi za niespełna 27-letnią nienaganną i ofiarną służbę, życząc mu zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz spełnienia marzeń. Podkreślił, że gotowość do pełnienia służby, profesjonalizm w wykonywaniu powierzonych do realizacji zadań służbowych, sumienność i poświęcenie to cechy kształtujące obecny wizerunek strażaka. Powinny one stanowić wzór do naśladowania dla nas wszystkich jak również dla adeptów sztuki pożarniczej.

Bryg. inż. Zbigniew Dziurewicz służbę w ochronie przeciwpożarowej rozpoczął w dniu 1 maja 1994 roku na stanowisku dowódcy zastępu, jako absolwent Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. W 2000 roku ukończył… – cały artykuł na źródłowej stronie KP PSP w Busku-Zdroju – po kliknięciu na link: http://busko-zdroj.straz.kielce.pl/informacje/aktualnosci/1255-uroczyste-pozegnanie-ze-sluzba-bryg-zbigniewa-dziurewicza

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Jedna odpowiedź do “KP PSP Busko-Zdrój: Uroczyste pożegnanie ze służbą brygadiera Zbigniewa Dziurewicza”

  1. Łukasz Szumilas Radny Rady Miejskiej Busko-Zdrój pisze:

    Dziękuje w imieniu mieszkańców i swoim za długoletnią wzorową służbę. Służyłeś wiernie ojczyźnie i mieszkańcom naszego regionu teraz czas na zasłużony odpoczynek! Gratulacje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl