Kościół NPNMP - Msze święte i nabożeństwa również na żywo w @internecie - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Kościół NPNMP – Msze święte i nabożeństwa również na żywo w @internecie

20 kwietnia 2020 | Jarosław Kruk 20.04.2020 | | 0 komentarzy

Katedry, parafie, sanktuaria, klasztory od rana do wieczora udostępniają transmisje z odprawianych Mszy świętych i nabożeństw. W dobie pandemii koronawirusa internet umożliwia wiernym wirtualne uczestnictwo w życiu Kościoła. W Busku-Zdroju, obok zdrojowej parafii św. Brata Alberta, system do obsługi zainstalowała i uruchomiła @przekaz mszy on-line najstarsza Rzymskokatolicka Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. 

Relacje z Mszy i nabożeństw można oglądać w trakcie ich trwania na kanale serwisu YouTube – po kliknięciu na grafikę lub [link]

By dostęp do relacji z Mszy w kościele NPNMP było pod ręką, podobnie jak i relacji z kościoła św. Brata Alberta to infoboxy z odwołaniem do artykułów z linkami umieszczone zostały w kolumnie po prawej stronie strony.

 

► Rzymskokatolicka Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Busku-Zdroju – @strona własna

 

◙ Podobne informacje:

eKAI: Niedzielne Msze święte transmitowane w Internecie – również z Buska!

Obraz-bliźniak ”Jezu Ufam Tobie” w kościele NPNMP – namiastka Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Busku-Zdroju

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl