Konwencja Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe Busko-Zdrój - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Konwencja Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe Busko-Zdrój

6 września 2018 | Jarosław Kruk | | 3 komentarze

Kandydaci Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe Busko-Zdrój do Rady Miejskiej i Rady Powiatu, 5 września 2018 r. /fot. Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe

W środę, 5.09, w Busku ruszyła ofensywa wyborcza AD.2018. Pierwszą salwę medialną oddało rządzące u nas od 8 lat  Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe Busko-Zdrój, którego liderem jest urzędujący już 2 kadencje Waldemar Sikora. „Sikorki” – nazywane tak potocznie – zebrane w wąskim gronie w podziemiach Buskiego Samorządowego Centrum Kultury zaprezentowały swoich kandydatów do Rady Miejskiej i Rady Powiatu miasta słońca.

„Inwestujemy w rozwój, Inwestujemy w przyszłość” – to hasło wyborcze pod którym zamierzają  iść do zwycięstwa i kontynuować swoje rządy przez następne 5 lat. Ich program wyborczy obszernie przedstawił burmistrz-kandydat na burmistrza W. Sikora.
Wydarzenie rejestrowały kamery najstarszego buskiego portalu internetowego busko.com.pl, dzięki któremu można obejrzeć ten event w internecie na kanale ponidzie.tv – proszę kliknąć by przejść do materiału.

Ponidzie.tv – Konwencja Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe Busko-Zdrój – video

Echo Dnia: – Wybory samorządowe 2018. Oto kandydaci Porozumienia Samorządowego Busko-Zdrój do buskiej Rady Miejskiej (PEŁNA LISTA)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

3 odpowiedzi na “Konwencja Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe Busko-Zdrój”

  1. ja pisze:

    Brawo, brawo, brawo! trzymam za was kciuki!

  2. […] to raczej często spotykana „uroda” przekazu ludzi młodych, niż jego złe intencje. Jesteśmy świeżo po prezentacji wyborczej Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe Busko-Zdrój, r… Przedstawiony w felietonie obraz znacząco różni się  od tego jaki namalował w swoim […]

  3. cba pisze:

    wmawia się ludziom, że demokracja to władza ludu, a tu na zdjęciu same dyrektory, prezesy i kierowniki. Mało im władzy czy za krótkie koryta mają?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl